Magazyn piłkarski NewsyPiłka nożna Powraca Prezentacja Chrobrego!

Powraca Prezentacja Chrobrego!

Maksymilian Nowak

W najbliższy piątek odbędzie się XV Prezentacja Chrobrego Głogów. To pierwsze od trzech lat wydarzenie z tego cyklu.

Powraca Prezentacja Chrobrego!
Powraca Prezentacja Chrobrego! (fot. Chrobry Głogów)

Kilkuset zawodników od najmłodszych przedszkolaków po najstarszych pierwszoligowców i byłych piłkarzy, ich trenerzy, rodzice, opiekunowie, najbliżsi i oczywiście kibice, czyli cała społeczność Chrobrego – cały Chrobry w jednym miejscu już w piątek 3 lutego o godz. 18.00 w hali widowiskowo-sportowej.

W tym roku poprzez organizację wydarzenia włączamy się w zbiórkę na leczenie Izy – uczennicy Zespołu Szkół Ekonomicznych.

Oficjalne rozpoczęcie prezentacji nastąpi o godz. 18.00, ale tradycyjnie zapraszamy już od godz. 17.00 na hol główny. Godzina pozostająca do wydarzenia głównego to czas dla naszych Sponsorów i Partnerów, którzy przygotowali swoje stoiska z ofertą i atrakcjami dla wszystkich kibiców. Będzie m.in. charytatywny kiermasz ciast Zespołu Szkół Ekonomicznych i balon „tygrysek” w zamian za wrzut do puszki na rzecz wsparcia Izy czy Wojsko Obrony Terytorialnej ze sprzętem wojskowym. Poza tym zapraszamy do aktywności przygotowanych przez: 

  • SMS Chrobry 
  • I Liceum Ogólnokształcące 
  • Electio
  • Galerię Glogovia
  • Bank Spółdzielczy w Głogowie
  • Szkołę Pascal
  • PWSZ

Nie zabraknie też mobilnego Pomarańczowo-Czarnego Sklepu z klubowymi gadżetami, a przed halą stanie autobus klubowego przewoźnika – firmy Intertrans, który w tym roku został obrandowany w barwy Chrobrego i od tego momentu będzie służył pierwszej i młodszym drużynom.

Przed godz. 18.00 w części głównej hali konkursy z nagrodami zorganizuje KIKO+ Centrum Sportowe. Od godz. 18.00 część główna prezentacji. Publiczności zaprezentuje się ponad 20 zespołów Chrobrego Głogów. Najmłodsi – Piłkarskie Przedszkole Akademii Piłki Nożnej, czyli grupa 5-latków, najstarsi – oldboje oraz team będący wizytówką Chrobrego, czyli pierwszoligowcy. Gośćmi prezentacji będą młodzieżowe zespoły z klubów partnerskich, Gwardii Białołęka, Zrywu Kotla i Sparty Przedmoście, które też są częścią naszej społeczności i w związku z tym będą miały okazję przedstawić się kibicom. 

O oprawę audiowizualną XV Prezentacji Chrobrego Głogów zadba głogowska firma KWart, poprowadzi ją klubowy spiker Michał Chołoda, a całość tanecznym układem i asystą wzbogaci grupa cheerleaderek z Zespołu Szkół Ekonomicznych. 

Wstęp na XV Prezentację Chrobrego jest bezpłatny.

4.8 / 5. Ocen: 31

Podobne artykuły

MagazynPilkarski.pl – Twoje źródło sportowych informacji