Magazyn piłkarski Newsy Legia – ŁKS: Typy, składy, kursy bukmacherskie (21.07.2023)

Legia – ŁKS: Typy, składy, kursy bukmacherskie (21.07.2023)

Jarosław Kowalski

Mocarstwowe plany są. Materiał ludzki do ich realizacji przynajmniej w teorii również. Czy potwierdzenie wysokiej formy u Legionistów przyjdzie już podczas pierwszej serii gier? Oto Legia – ŁKS typy, kursy oraz składy. Serdecznie zapraszamy.

legia łks typy
Legia – ŁKS: Typy, składy, kursy bukmacherskie (21.07.2023)

Legia – ŁKS kursy bukmacherskie

Absolutnie nie dziwi nas tym razem to, że to właśnie gospodarze są zdaniem bukmacherów murowanymi faworytami tej rywalizacji. 

Poszukiwania interesującego kursu na triumf Wojskowych to więc zadanie z gatunku tych niemalże niemożliwych. Wertowanie ofert wszystkich legalnych podmiotów działających na polskim rynku pozwoliło nam jednak mieć 100% pewność co do tego, że to Fortuna proponuje najkorzystniejszy przelicznik na wygraną warszawian (1.39).

Osoby polujące na sensacyjne rozstrzygnięcia spróbują na pewno założyć się z bukmacherem o triumf ŁKS-u. Z perspektywy gracza najbardziej opłacalne będzie wykonanie podobnej czynności w trakcie wcielania się w rolę klienta Etoto. Podmiot ten proponuje dokładnie 9.50 za zwycięstwo ekipy ze stolicy województwa łódzkiego. 

Jak ma się sprawa z remisem? Podział oczek to raczej mało prawdopodobny rezultat, ale jeśli mimo to zechcielibyście zawrzeć podobny zakład, to na pewno warto skupić swoją uwagę  ponownie na firmie Etoto (6.00).

Który najlepszy?BukmacherBonus
🔥 Najwyższe kursySuperbet3754 PLN
📱 Najlepsza aplikacjaeTOTO2222 PLN
❤️ Najlepsza oferta na startSTS1660 PLN
🎪 Najwięcej rynkówFortuna630 PLN
🤩 Najciekawsza promocjaFuksiarz500 PLN
Ranking najlepszych firm 2023

Legia – ŁKS analiza bukmacherska

Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to, że o tym, jak wielka różnica istnieje pomiędzy pierwszym a drugim poziomem rozgrywkowym w Polsce, Rycerze Wiosny przekonają się już w swoim premierowym meczu na najwyższym ligowym szczeblu.

Trzeba sobie powiedzieć otwarcie, że los zdecydowanie nie był łaskawy dla podopiecznych Kazimierza Moskala. Optymiści mogą aczkolwiek patrzeć na całą sytuację w ten sposób, że lepiej rozpocząć od zadań najtrudniejszych, by w przypadku tych nieco prostszych cieszyć się już z upragnionych wygranych.

Jak może zatem wyglądać przebieg zbliżającego się pojedynku na ponad 30 tys. obiekcie zlokalizowanym w polskiej stolicy? Dominacja Artura Jędrzejczyka i spółki powinna być ogromna, ale jednocześnie legendarne szczęście beniaminka również ma szansę się pojawić. 

UWAGA: W STS z kodem promocyjnym BETONLINE dodatkowe 100 PLN bez ryzyka + 1560 PLN w bonusach + 60 PLN za zadania na www.STS.pl.

Można więc rzec, że sama batalia będzie sporą niewiadomą. Takie potyczki jednak bardzo lubimy. Im więcej niespodzianek, tym lepiej.

Legia – ŁKS typy bukmacherskie

Coś nam się wydaje, że przedsezonowe zapowiedzi Kosty Runjaica to nie tylko czcze gadanie. Wejście w ligowe rozgrywki z tzw. wysokiego C będzie bez wątpienia nadrzędnym celem piętnastokrotnych mistrzów Polski. 

Nie ma co jednak oczekiwać, że ŁKS rzuci przysłowiowy biały ręcznik i całkowicie odda inicjatywę w spotkaniu ekipie gospodarzy. 

Mamy przeczucie graniczące z pewnością, że fani, którzy zdecydują się spędzić piątkowy wieczór przy Łazienkowskiej ewidentnie tego wyboru nie pożałują. Po końcowym gwizdku na tablicy wyników powinno bowiem widnieć przynajmniej trzy trafienia (powyżej 2.5 gola – 1.70 Fuksiarz)

Na czyim koncie będzie o ten jeden cenny gol więcej, który pozwoli ostatecznie unieść ręce w górę w geście triumfu? To okaże się już niebawem.

Legia – ŁKS: składy

O ile w ostatniej chwili nie dojdzie do jakichś drastycznych zmian, to wyjściowe jedenastki Legii oraz ŁKS-u mogą podczas piątkowej rywalizacji przedstawiać się następująco:

Legia: Tobiasz – Jędrzejczyk – Augustyniak – Ribeiro – Wszołek – Elitim – Slisz – Kun –  Josue – Pekhart – Muci

ŁKS: Bobek – Dankowski – Monsalve – Marciniak – Głowacki – Mokrzycki – Ramirez – Kowalczyk – Pirulo – Tejan – Szeliga

Gdzie oglądać spotkanie Legia – ŁKS?

Jesteście pewnie ciekawi, gdzie będzie dostępna z meczu Legia – ŁKS transmisja na żywo? Opcji tradycyjnie jest przynajmniej kilka. Stosowna relacja pojawi się oczywiście na antenach stacji Canal + Sport, Canal + Sport 3 oraz Canal +4K Ultra. W ramach promocji rozgrywek PKO Ekstraklasy stacja Canal + Sport udostępni przekaz live z tego pojedynku również na łamach swojego profilu YouTube. 

UWAGA: Legalny bukmacher eFortuna z kodem promocyjnym BETONLINE oferuje aż 600 PLN bez ryzyka + 30 PLN za rejestrację na www.eFortuna.pl!

5 / 5. Ocen: 22

Podobne artykuły

MagazynPilkarski.pl – Twoje źródło sportowych informacji