Magazyn piłkarski Newsy Flora – Raków: Typy, kursy bukmacherskie, składy (18.07.2023)

Flora – Raków: Typy, kursy bukmacherskie, składy (18.07.2023)

Jarosław Kowalski

W piłce nożnej dość popularne jest stwierdzenie, iż 2:0 to bardzo niebezpieczny wynik. Co natomiast z 1:0? Czy zawodnicy oraz kibice z Częstochowy mogą być względnie spokojni? Oto Flora – Raków typy oraz krótka analiza, w której to przyjrzeliśmy się wspomnianemu starciu nieco bliżej. 

flora raków typy
Flora – Raków: Typy, kursy bukmacherskie, składy (18.07.2023)

Flora – Raków: Kursy bukmacherskie

Podobnie jak miało to miejsce w przypadku pierwszej odsłony tego dwumeczu, także i tym razem bukmacherzy dużo bardziej wierzą w końcowy sukces Rakowa. Najwyżej zwycięstwo Krzyżowców wycenia na tę chwilę Superbet (1.67).

Z ewentualną wygraną Flory sytuacja wygląda już zgoła inaczej. Co do prawdopodobieństwa podobnego przebiegu zdarzeń wyjątkowo zgodni są m.in. Betclic, Fortuna oraz GO+bet. W każdej z tych firm za triumf gospodarzy oferuje się 5.40.

Remis oceniany jest jeszcze inaczej. Przelicznik 3.85 widniej w ofercie Betfan i jest to chyba najkorzystniejsza z dostępnych propozycji.

BukmacherFloraRemisRaków
STS5.203.701.65
Flora – Raków: Kursy bukmacherskie

Flora – Raków: Analiza bukmacherska

Kibic piłki nożnej w Polsce zdecydowanie nie ma łatwo. Nawet mimo serii dobrych bądź bardzo dobrych wyników przychodzi nagle kryzys, który potrafi wprawić w osłupienie nawet fanów o bardzo długim stażu.

Trzeba przyznać, że w związku z występami Rakowa na arenie międzynarodowej oczekiwania są dość spore. Medaliki posiadają naprawdę konkretną kadrę zawodniczą jak na polskie warunki. Gdy dodamy do tego szczyptę szczęścia, to przynajmniej do pewnego momentu los powinien być dla częstochowian łaskawy.

Który najlepszy?BukmacherBonus
🔥 Najwyższe kursySuperbet3754 PLN
📱 Najlepsza aplikacjaeTOTO2222 PLN
❤️ Najlepsza oferta na startSTS1660 PLN
🎪 Najwięcej rynkówFortuna630 PLN
🤩 Najciekawsza promocjaFuksiarz500 PLN
Ranking najlepszych firm 2023

Najwięksi entuzjaści przed startem pierwszego meczu z Florą byli nastawieni wyjątkowo pozytywnie. Po 90. minutach tamtego boju humory już tak zdecydowanie na pewno nie dopisują. O awans do kolejnej rundy mimo wszystko bylibyśmy raczej spokojni. Przysłowiowe schody się na pewno zaczną, ale naszym skromnym zdaniem będzie to miało dopiero miejsce w II rundzie eliminacyjnej.

Flora – Raków: Typy bukmacherskie

Mając na uwadze zarówno przebieg ubiegłotygodniowego starcia w Częstochowie, jak i pucharowej rywalizacji z Legią, jakoś wyjątkowo ciężko nam uwierzyć w to, że podczas batalii w estońskiej stolicy padnie jakaś wyjątkowo obfita liczba bramek.

Dawid Szwarga na swoim stanowisku nie czuje się chyba jeszcze na tyle pewnie, aby ryzykować grę ofensywną i próbować całkowicie zdominować Florę. Najprawdopodobniej całe starcie upłynie nam zatem pod znakiem ataków pozycyjnych gości. W takich okolicznościach dwa gole to absolutny max (poniżej 2.5 bramek – 1.72 Etoto).

UWAGA: Legalny bukmacher eFortuna z kodem promocyjnym BETONLINE oferuje aż 600 PLN bez ryzyka + 30 PLN za rejestrację na www.eFortuna.pl!

Flora – Raków: Składy

Jeśli szkoleniowcy obydwu drużyn nie podejmą w ostatniej chwili jakichś sensacyjnych decyzji, to wyjściowe jedenastki ekipy z Tallina oraz popularnych Medalików powinny wyglądać następująco:

Flora: Grunvald – Lilander – Kuusk – Seppik – Husaar – Kreida – Vassiljev – Mihhailov – Miller – Ojamaa – Reinkort

Raków: Kovacevic – Svarnas – Arsenic – Rundic – Tudor – Kochergin – Lederman – Silva – Nowak – Zwoliński – Wdowiak

ZOBACZ: Flora – Raków typy bukmacherskie

Gdzie z meczu Flora – Raków transmisja?

Na relację live z rewanżowego spotkania Flory oraz Rakowa mogą liczyć wszyscy posiadający dostęp do stacji TVP Sport, a także odpowiednika tej stacji w aplikacji mobilnej. Pierwszy gwizdek meczu powinien wybrzmieć około godz. 19:00 w dniu 18 lipca 2023 roku.

UWAGA: W STS z kodem promocyjnym BETONLINE dodatkowe 100 PLN bez ryzyka + 1560 PLN w bonusach + 60 PLN za zadania na www.STS.pl.

5 / 5. Ocen: 11

Podobne artykuły

MagazynPilkarski.pl – Twoje źródło sportowych informacji