Magazyn piłkarski Newsy Raków Częstochowa – Flora: Typy, składy, kursy (11.07.2023)

Raków Częstochowa – Flora: Typy, składy, kursy (11.07.2023)

Jarosław Kowalski

Zapraszamy do lektury pełnej analizy przedmeczowej spotkania Raków Częstochowa – Flora, które odbędzie się 11 lipca 2023 o godzinie 20:00. Przygotowaliśmy dla Ciebie szereg informacji, które pomogą zrozumieć kontekst tego meczu. Omówimy formę obu drużyn, przewidywane składy, kursy bukmacherskie, a także damy nasze typy.

raków - flora typy
Raków Częstochowa – Flora: Typy, składy, kursy (11.07.2023)

Raków Częstochowa – Flora: Forma zespołów

Raków Częstochowa

Raków Częstochowa, mistrzowie Polski, z pewnością będą chcieli dobrze rozpocząć swoją podróż w eliminacjach Ligi Mistrzów UEFA. Zawodnicy pod nowym kierownictwem Dawida Szwargi, który zastąpił Marka Papszuna po sezonie, mają coś do udowodnienia. Raków pokazał dobrą formę w meczach kontrolnych i jest gotowy do stawienia czoła swojemu rywalowi.

Flora

Z drugiej strony, Flora to drużyna, która nie jest tak dobrze znana na międzynarodowej arenie piłkarskiej. Estoński zespół ma w swoim składzie znanych z Ekstraklasy weteranów, takich jak Konstantin Vassiljev i Henrik Ojamaa, ale to niekoniecznie oznacza, że będą mieli łatwe zadanie przeciwko Rakowowi.

Który najlepszy?BukmacherBonus
🔥 Najwyższe kursySuperbet3754 PLN
📱 Najlepsza aplikacjaeTOTO2222 PLN
❤️ Najlepsza oferta na startSTS1660 PLN
🎪 Najwięcej rynkówFortuna630 PLN
🤩 Najciekawsza promocjaFuksiarz500 PLN
Ranking najlepszych firm 2023

Raków Częstochowa – Flora: Składy

Poniżej przedstawiamy przewidywane składy obu zespołów na ten mecz:

Raków Częstochowa: V. Kovacevic, Z. Arsenic, T. Petrasek, S. Svarnas, J. Carlos Silva, G. Papanikolaou, B. Lederman, F. Tudor, J. Yeboah, F. Piasecki, B. Nowak

Flora: H. Ojamaa, R. Alliku, S. Reinkort, K. Vassiljev, V. Kreida, M. Miller, M. Lilander, K. Hussar, M. Kuusk, M. Seppik, E. Grünvald

Raków Częstochowa – Flora: Kursy bukmacherskie

Kursy bukmacherskie dla tego meczu prezentują się następująco:

Zapamiętaj, że gra na zakładach bukmacherskich to zawsze ryzyko i potencjalne uzależnienie. Graj odpowiedzialnie.

Raków Częstochowa – Flora: Typy

Mimo niepewności związanej z kontuzją Iviego Lopeza, uważamy, że Raków Częstochowa ma duże szanse na wygraną w tym meczu. Nasz typ to Raków -1.5, co oznacza, że według naszych prognoz Raków wygra przynajmniej dwiema bramkami. Kurs na ten typ wynosi 1.61.

ZOBACZ: Typy na mecz Raków – Flora

Podsumowując, oczekujemy na ciekawe i zacięte spotkanie. Mimo pewnych obaw, Raków Częstochowa jest naszym faworytem do wygranej. Z niecierpliwością czekamy na ten mecz i mamy nadzieję, że przyniesie on wiele emocji zarówno na boisku, jak i poza nim.

UWAGA: Legalny bukmacher eFortuna z kodem promocyjnym BETONLINE oferuje aż 600 PLN bez ryzyka + 30 PLN za rejestrację na www.eFortuna.pl!

5 / 5. Ocen: 11

Podobne artykuły

MagazynPilkarski.pl – Twoje źródło sportowych informacji