Magazyn piłkarski NewsyEkstraklasa Raków Częstochowa z hitowym transferem

Raków Częstochowa z hitowym transferem

Michał Reszczyński

Grek, Antonis Tsiftsis dołącza do Rakowa Częstochowa na zasadzie wypożyczenia z opcją wykupu. Umowa z 23-letnim bramkarzem będzie obowiązywać do 30 czerwca 2024 roku.

Foto: Jakub Ziemianin / Raków Częstochowa

Raków Częstochowa zbroi się na nowy sezon

Raków Częstochowa nie próżnuje w trakcie letniego okienka transferowego. Mistrz Polski tylko w czerwcu zakontraktował kilku zawodników. Natomiast miesiąc później wydał aż półtora miliona euro na Johna Yeboaha ze Śląska Wrocław. Póki co do drużyny trafiło dziewięciu nowych piłkarzy. Do tej pory większość nowych nabytków mogła pochwalić się sporym doświadczeniem w PKO Ekstraklasie, dlatego najnowszy transfer Rakowa może zaskakiwać. Klub wypożyczył 23-letniego bramkarza, Antonisa Tsiftsisa, do tej pory grającego w Asterasie Tripolis. Będzie to trzeci Grek w drużynie mistrza Polski, po Giannisie Papanikolaou i Stratosie Svarnasie.

Mój początek tutaj jest bardzo dobry. Dowiedziałem się już trochę o mieście i poznałem drużynę. Jestem bardzo szczęśliwy, że mogę być częścią tego zespołu. Przyjechałem tutaj, by dać z siebie wszystko – powiedział po transferze do Rakowa, Antonis Tsiftsis.

Zdecydowaliśmy się w tym okienku transferowym na wypożyczenie naszych młodych bramkarzy, by mieli większe szanse na zbieranie cennych minut na boisku. Zależy nam jednak, by zachować rywalizację na tej pozycji, dlatego pozyskaliśmy Kacpra Bieszczada, a teraz Antonisa, licząc, że każdy z nich rozwinie swoje umiejętności i będzie stanowić wartość dla tej drużyny – powiedział Robert Graf, dyrektor sportowy.

Który najlepszy?BukmacherBonus
🔥 Najwyższe kursySuperbet3754 PLN
📱 Najlepsza aplikacjaeTOTO2222 PLN
❤️ Najlepsza oferta na startSTS1660 PLN
🎪 Najwięcej rynkówFortuna630 PLN
🤩 Najciekawsza promocjaFuksiarz500 PLN
Ranking najlepszych firm 2023

0 / 5. Ocen: 0

Podobne artykuły

MagazynPilkarski.pl – Twoje źródło sportowych informacji