Magazyn piłkarski NewsyEkstraklasa Legia Warszawa z hitowym transferem!

Legia Warszawa z hitowym transferem!

Michał Reszczyński

Jedna z telenoweli transferowych w końcu dobiegła końca. Legia Warszawa sprowadziła następcę Maika Nawrockiego, a wybór padł na Steve’a Kapuadiego z Wisły Płock. 25-latek podpisał ze stołecznym zespołem kontrakt na trzy lata.

Legia warszawa
Fot. Mateusz Kostrzewa / materiały prasowe

Legia Warszawa z potężnym wzmocnieniem

Mierzący 196 cm Steve Kapuadi ostatni sezon spędził w Wiśle Płock. Na boiskach PKO Bank Polski Ekstraklasy wystąpił w 26 meczach, natomiast w nowym sezonie będzie występował w barwach Legii Warszawa. 25-letni defensor związał się z „Wojskowymi” umową na trzy lata.

Jestem bardzo podekscytowany nowym wyzwaniem w mojej karierze i dziękuję za zaufanie. Patrzę w przyszłość i czekam na to, aby rozpocząć grę w nowym klubie. Słyszałem o Legii Warszawa już dużo wcześniej, nie tylko od zeszłego sezonu. To taki klub, w którym chcesz zagrać przynajmniej raz w swojej karierze. Jestem obrońcą o takim profilu, który lubi operować piłką, ale wiadomo, że głównym celem dla defensora jest przede wszystkim bronienie. Najważniejsze będzie to, aby dać z siebie wszystko na boisku. Chcę grać dla zespołu jak najwięcej i walczyć o trofea– mówi Steve Kapuadi.

Który najlepszy?BukmacherBonus
🔥 Najwyższe kursySuperbet3754 PLN
📱 Najlepsza aplikacjaeTOTO2222 PLN
❤️ Najlepsza oferta na startSTS1660 PLN
🎪 Najwięcej rynkówFortuna630 PLN
🤩 Najciekawsza promocjaFuksiarz500 PLN
Ranking najlepszych firm 2023

Sprowadzenie środkowego obrońcy było jednym z naszych priorytetów i cieszę się, że doszło do tego transferu. Steve Kapuadi dysponuje dobrymi warunkami fizycznymi, lubi wyprowadzać piłkę i jest lewonożny, co zawsze stanowi dodatkowy atut na jego pozycji. Potrzebowaliśmy obrońcy o takim profilu – mówi dyrektor sportowy Legii Warszawa Jacek Zieliński.

Kapuadi jest piątym zawodnikiem sprowadzonym przez Legię podczas letniego okna transferowego.

5 / 5. Ocen: 42

Podobne artykuły

MagazynPilkarski.pl – Twoje źródło sportowych informacji