Magazyn piłkarski NewsyEkstraklasa Legia Warszawa przedłużyła kontrakt z kluczowym piłkarzem

Legia Warszawa przedłużyła kontrakt z kluczowym piłkarzem

Michał Reszczyński

Bramkarz Legii Warszawa Gabriel Kobylak podpisał z Legią Warszawa nowy kontrakt obowiązujący do 30 czerwca 2027 roku. Zawodnik zostanie jednocześnie wypożyczony do Radomiaka Radom do końca obecnego sezonu.

Gabriel Kobylak podpisał z Legią Warszawa nowy kontrakt

21-letni golkiper do Akademii Piłkarskiej Legii Warszawa dołączył w 2018 roku. W latach 2020 – 2022 był wypożyczony do pierwszoligowej Puszczy Niepołomice, a sezon 2022/23 spędził w Radomiaku Radom, występując w 29 meczach na poziomie Ekstraklasy. W rundzie wiosennej Kobylak był w kadrze pierwszej drużyny Legii.

Jestem zadowolony z faktu, że wypracowaliśmy rozwiązanie korzystne dla wszystkich stron. To bardzo dobry przykład dla innych młodych zawodników, jak można prowadzić karierę na tym etapie. Klub zabezpieczył swoje interesy, zapewnił przyszłość piłkarzowi i przedstawił plan na jego rozwój. Gabriel ma stabilną sytuację i może otrzymać szansę regularnej gry w Ekstraklasie, gdzie nabierze doświadczenia, które pomoże mu w przyszłości” – mówi dyrektor sportowy Legii Warszawa Jacek Zieliński.

Który najlepszy?BukmacherBonus
🔥 Najwyższe kursySuperbet3754 PLN
📱 Najlepsza aplikacjaeTOTO2222 PLN
❤️ Najlepsza oferta na startSTS1660 PLN
🎪 Najwięcej rynkówFortuna630 PLN
🤩 Najciekawsza promocjaFuksiarz500 PLN
Ranking najlepszych firm 2023

5 / 5. Ocen: 55

Podobne artykuły

MagazynPilkarski.pl – Twoje źródło sportowych informacji