Magazyn piłkarski Newsy Milan Skriniar potwierdza transfer do PSG!

Milan Skriniar potwierdza transfer do PSG!

Jarosław Kowalski

Środkowy obrońca Interu Milan Skriniar potwierdził, że osiągnął porozumienie w sprawie przejścia latem na zasadzie wolnego transferu do Paris Saint-Germain.

milan Skriniar
Milan Skriniar potwierdza transfer do PSG!

Milan Skriniar odchodzi z Interu!

27-latek jest w ostatnim półroczu swojego kontraktu w Hiszpanii i odrzucił ofertę przedłużenia kontraktu na rzecz PSG, które przed rozpoczęciem sezonu było bliskie podpisania umowy ze Skriniarem w ramach tradycyjnego transferu.

Od tego czasu PSG ma kontrakt ze Skriniarem i wygrało wyścig o jego pozyskanie jako wolnego agenta, odrzucając zainteresowanie kilku klubów Premier League.

Zapytany przez futbolsfz o potwierdzenie, czy podpisał kontrakt z PSG, Skriniar odpowiedział po prostu: „Tak, to prawda, ale w tej chwili nie mogę powiedzieć nic więcej na ten temat”.

PSG pracuje teraz nad tym, aby przekonać Inter do rozstania się ze środkowym obrońcą przed zamknięciem obecnego okna transferowego, ale strona z Serie A nie chce stracić kluczowego obrońcy w połowie sezonu.

„Czekam na porozumienie między dwoma klubami” – potwierdził Skriniar.

Inter rozważa wszystkie opcje, przygotowując się do życia bez Skriniara, a źródła potwierdzają w rozmowie z serwisem 90min, że brano pod uwagę Kalidou Koulibaly’ego z Chelsea, który nie może pochwalić się najlepszą formą w Premier League.

Przed przejściem na Stamford Bridge Koulibaly błyszczał w Serie A z Napoli i został uznany za potencjalne rozwiązanie problemu defensywy Interu.

Źródło: 90min.com

5 / 5. Ocen: 5

Podobne artykuły

MagazynPilkarski.pl – Twoje źródło sportowych informacji