Magazyn piłkarski Newsy Nowe jedzenie dla kibiców Arki. Oto nowości!

Nowe jedzenie dla kibiców Arki. Oto nowości!

Maksymilian Nowak

Podczas pierwszego w tym roku meczu ligowego Arki Gdynia na Stadionie Miejskim kibice Żółto-Niebieskich będą mogli skorzystać z nowej rozszerzonej oferty gastronomicznej. Co na nich czeka?

Nowe jedzenie dla kibiców Arki. Oto nowości!
Nowe jedzenie dla kibiców Arki. Oto nowości!

Co można zjeść na stadionie Arki?

Za cel na najbliższe mecze stawiamy sobie przetestowanie różnorodnych propozycji kulinarnych i przekonanie się, które smakować będą Wam najbardziej. Właśnie dlatego bardzo liczymy na Wasze opinie i sugestie pozostawiane np. na klubowych profilach w social mediach. Minione tygodnie to dla Klubu intensywny czas nie tylko ze względów sportowych, ale i organizacyjnych. Od początku lutego pracowaliśmy nad jak najlepszym przygotowaniem stanowisk gastronomicznych i związanej z nimi oferty. Punkty przeszły częściowy remont, wymianę sprzętów, rebranding oraz zmianę menu – wszystko to będziecie mogli zauważyć już w sobotę – informuje Arka Gdynia w komunikacie prasowym.

Podczas meczu #ARKWIS na Stadionie Miejskim otworzymy 11 punktów gastronomicznych ze zróżnicowanym menu:

– Trybuna GÓRKA punkty (2 na sektorze I);

– Trybuna TORY 4 punkty (2 na sektorze G; 1 na sektorze H oraz 1 punkt dla kibiców gości na sektorze F);

– Trybuna OLIMPIJSKA 5 punktów (2 na sektorze C, 1 na sektorze VIP, 2 na sektorze A).

Punkty prowadzone będą przez doświadczonych w branży restauracyjnej klubowych partnerów, dzięki czemu możemy zaoferować Wam urozmaicone i niestandardowe menu. W zależności od punktu i trybuny, w menu znajdziecie m.in.: klasyczną stadionową kiełbasę z bułką, zapiekanki, frytki nuggetsy i stripsy z kurczaka, grochówkę, ale i bigos, czy schabowego w bułce. Szczegółowe menu zależeć będzie od partnera odpowiedzialnego za dany punkt.

  • W punkcie obsługiwanym przez ekipę #WStoczni [TORY] kupicie kiełbasę z grilla, zapiekanki, frytki, fasolkę po bretońsku oraz schabowego w bułce.
  • W punktach MESA [TORY, OLIMPIJSKA] znajdziecie ofertę znaną z popularnej restauracji sieciowej. Będą tam nuggetsy i stripsy z kurczaka w kilku wariantach, do tego: frytki, klasyczna kiełbasa z grilla czy gotowe kanapki.
  • W punkcie partnerskim Dos Amigos [TORY i VIP] będziecie mieli możliwość zakupu przepysznych burrito w kilku wariantach czy nachosów. Nasi „Amigos” oferują również frytki i lemoniadę.

Arka Gdynia informuje ponadto o tym, że każdy z punktów oferować będzie komplet napojów z rodziny Coca-Cola, herbatę, kawę, sok, piwo bezalkoholowe (Spotkanie Arka Gdynia – Wisła Kraków w Fortuna 1. Lidze jest meczem podwyższonego ryzyka. Z tego względu prawo dopuszcza sprzedaż wyłącznie bezalkoholowych), oraz wodę gazowaną i niegazowaną. Dodatkowo na sektorze rodzinnym w ofercie znajdzie się popcorn i inne słone oraz słodkie przekąski. Wszystkie punkty będą obsługiwać płatność bezgotówkową i gotówkową.

Wierzymy, że rozszerzone i zróżnicowane menu przypadnie Wam do gustu. Liczymy na Wasze sugestie i opinie, co szczególnie Wam smakowało – między innymi na ich podstawie będziemy mogli modyfikować menu i rozkład punktów podczas kolejnych meczów.

Równocześnie informujemy, że wciąż czekamy na opróżnienie i przywrócenie do pierwotnego stanu lokalu restauracyjnego znajdującego się na Stadionie Miejskim w Gdyni. Gdy to nastąpi, będziemy informować o kolejnych krokach związanych z lokalem.

4.9 / 5. Ocen: 51

Podobne artykuły

MagazynPilkarski.pl – Twoje źródło sportowych informacji