Magazyn piłkarski Newsy Pogoń – Gent: Typy, składy, kursy (16.08.2023)

Pogoń – Gent: Typy, składy, kursy (16.08.2023)

Jarosław Kowalski

Kompromitacja. To słowo idealnie opisuje występ Portowców podczas wyjazdowego starcia w Gandawie. Jak będzie wyglądało spotkanie rewanżowe pomiędzy tymi ekipami? Oto Pogoń – Gent typy, w których to analizujemy potencjalne scenariusze.

pogoń - gent typy
Pogoń – Gent: Typy, składy, kursy (16.08.2023)

Pogoń – Gent analiza bukmacherska

Do czasu ubiegłotygodniowego spotkania w Gandawie mieliśmy wrażenie jakoby tegoroczne eliminacje do europejskich pucharów, były zupełnie inne od tych, do których tak bardzo byliśmy przyzwyczajeni. 

Bardzo dobre mecze, kolejne awanse i co najważniejsze zdobywanie cennych punktów do klubowego rankingu UEFA. Było jak w bajce, ale niestety tylko do czasu.

Podopieczni Jensa Gustafssona boleśnie sprowadzili nas wszystkich na ziemie, choć trzeba im jednocześnie przyznać, że za rywali mieli jedną z najmocniejszych ekip w całej stawce. 

Czy możemy zatem pozostawać optymistami przed rewanżem? Uważamy, że zdecydowanie tak. Promocja do czwartej rundy kwalifikacyjnej jest oczywiście niemożliwa. Nie przeszkadza to jednak w możliwości zostawienia po sobie dobrego wrażenia. Jeśli bowiem żegnać się z Ligą Konferencji Europy, to tylko w eleganckim stylu.

Który najlepszy?BukmacherBonus
🔥 Najwyższe kursySuperbet3754 PLN
📱 Najlepsza aplikacjaeTOTO2222 PLN
❤️ Najlepsza oferta na startSTS1660 PLN
🎪 Najwięcej rynkówFortuna630 PLN
🤩 Najciekawsza promocjaFuksiarz500 PLN
Ranking najlepszych firm 2023

Pogoń – Gent kursy bukmacherskie

Znaczne faworyzowanie Gent-u nie powinno raczej nikogo dziwić. Zwłaszcza gdy weźmie się pod uwagę wynik pierwszego pojedynku z Pogonią. Znajdą się jednak zapewne tacy, którzy spróbują założyć się z bukmacherem o triumf Dumy Pomorza. Gdzie najlepiej wykonać taką czynność? Zdaje się, że na ten moment najkorzystniejszą ofertę posiada GO+bet (3.57).

Wygrana gości to rzecz jasna scenariusz dużo bardziej prawdopodobny. Warto więc pamiętać, że najwyżej wyceniła taki rezultat firma STS. Mowa tu o kursie równym dokładnie 2.05.

Jeszcze inaczej przedstawia się przelicznik na ewentualny podział oczek. Tutaj równych nie ma sobie Superbet wraz z kursem 3.70.

UWAGA: Legalny bukmacher eFortuna z kodem promocyjnym BETONLINE oferuje aż 600 PLN bez ryzyka + 30 PLN za rejestrację na www.eFortuna.pl!

Pogoń – Gent typy bukmacherskie

Stare porzekadło mówi, iż nic dwa razy się nie zdarza. Szczecińscy kibice modlą się zapewne, by podobna zasada rzeczywiście była prawdą. Druga tak wysoka porażka to byłoby już bowiem zdecydowanie za wiele.

Jeśli fani Portowców twardą stąpają po ziemi, to mają raczej świadomość tego, że o korzystny rezultat będzie piekielnie trudno. Jedyne, czego powinni oczekiwać od swoich pupili, to pokazanie woli walki i determinacji. O ile Grosik i spółka nie będą głusi na takie prośby, to Pogoń powinna zakończyć opisywaną batalię z co najmniej jednym trafieniem na koncie (gospodarze powyżej 0.5 gola – 1.35 Fuksiarz).

  • Pogoń powyżej 0.5 gola – 1.35 Fuksiarz

Pogoń – Gent składy

Do chwili rozpoczęcia meczu wiele się jeszcze może oczywiście zmienić, jednak na ten moment wiele wskazuje na to, że oba zespoły przystąpią do bezpośredniej potyczki w następujących składach:

Pogoń: Stipica – Koutris – Malec – Zech – Wahlqvist – Łęgowski – Gamboa – Zahovic – Fornalczyk – Grosicki – Koulouris

Gent: Roef – Torunarigha – Watanabe – Kandouss – Samoise – Kums – De Sart – Fofana – Hong – Orban – Cuypers

Gdzie ze spotkania Pogoń – Gent transmisja?

W kwestii relacji live z meczu polskiej drużyny w eliminacjach europejskich pucharów nie zmieniło się absolutnie nic. Pogoń – Gent transmisja będzie możliwa do śledzenia za pośrednictwem stacji TVP Sport, strony internetowej sport.tvp.pl oraz dedykowanej aplikacji mobilnej TVP Sport.

Początek spotkania zaplanowano na godz. 18:00 w dniu 17 sierpnia 2023 roku.

UWAGA: W STS z kodem promocyjnym BETONLINE dodatkowe 100 PLN bez ryzyka + 1560 PLN w bonusach + 60 PLN za zadania na www.STS.pl.

ZOBACZ: Sprawdź pozostałe analizy bukmacherskie

5 / 5. Ocen: 11

Podobne artykuły

MagazynPilkarski.pl – Twoje źródło sportowych informacji