Magazyn piłkarski Newsy Gent – Pogoń Szczecin: Typy, składy, kursy (09.08.2023)

Gent – Pogoń Szczecin: Typy, składy, kursy (09.08.2023)

Jarosław Kowalski

Pośród wszystkich trzech polskich drużyn biorących udział w III rundzie kwalifikacji Ligi Konferencji, to na Portowców czeka bez wątpienia najtrudniejsze zadanie. Jak może wyglądać przebieg ich spotkania z popularnymi The Buffalos? O tym w tekście Gent – Pogoń Szczecin typy. Zapraszamy do lektury.

gent - pogoń typy
Gent – Pogoń Szczecin: Typy, składy, kursy (09.08.2023)

Gent – Pogoń Szczecin: Analiza bukmacherska

Jeśli jakiś zespół marzy o byciu zaliczanym do grona najlepszych w Europie, to na początek musi przynajmniej jedną z takich drużyn pokonać. W Szczecinie wiedzą o tym doskonale, dlatego też nastroje przed pierwszym pojedynkiem z Gent są wręcz bojowe.

Podopieczni Jensa Gustafssona zapowiadają, że nie przylecieli do Gandawy prosić o najniższy wymiar kary. Gdy uzyskało się już awans do przedostatniej fazy eliminacyjnej, to nie ma absolutnie miejsca na jakiekolwiek błędy. Pełne koncentracja oraz skupienie na wcześniej obranym celu będzie zatem konieczne. 

Scenariuszy, wedle których może potoczyć się ta rywalizacja jest całe mnóstwo. Jak pośród nich wyselekcjonować najciekawsze z możliwych zakładów? Szczegóły w kolejnym akapicie.

Gent – Pogoń Szczecin: Kursy bukmacherskie

Rozstrzał w kursach bukmacherskich na zwycięstwo każdej ze stron tego pojedynku jest ogromny. Fortuna przykładowo wyceniła wygraną gospodarzy na 1.38, co jest na ten moment najwyższym z dostępnych przeliczników.

Po tzw. drugiej stronie barykady znajduje się firma Superbet. To w jej ofercie znaleźliśmy bowiem kurs 7.50 opisujący szansę na triumf szczecinian.

Ten sam bukmacher proponuje również swoim klientom najkorzystniejszy kurs na remis. Wynosi on dokładnie 7.25.

BukmacherGentRemisPogoń
STS1.375.107.55
Superbet1.385.257.50
Fortuna1.365.207.40

Gent – Pogoń Szczecin: Składy

Na podstawie informacji zebranych z polskich oraz belgijskich mediów sportowych wynika jasno, że oba zespoły powinny przystąpić do niniejszego spotkania w następujących zestawieniach:

Gent: Nardi – Samoise – Watanabe – Torunarigha – Castro-Montes – Hong – Kums – De Sart – Cuypers – Orban – Hjulsgaer

Pogoń: Stipica – Wahlqvist – Loncar – Malec – Koutris – Łęgowski – Gamboa – Bichakhchyan – Zahovic – Grosicki – Koulouris

Który najlepszy?BukmacherBonus
🔥 Najwyższe kursySuperbet3754 PLN
📱 Najlepsza aplikacjaeTOTO2222 PLN
❤️ Najlepsza oferta na startSTS1660 PLN
🎪 Najwięcej rynkówFortuna630 PLN
🤩 Najciekawsza promocjaFuksiarz500 PLN
Ranking najlepszych firm 2023

Gent – Pogoń Szczecin: Typy bukmacherskie

Duma Pomorza, jak potocznie nazywa się szczecińską Pogoń, ma wszystkim niedowiarkom coś do udowodnienia. Jeszcze przed rozpoczęciem kwalifikacji do Ligi Konferencji dużo mówiło się o tym, że to właśnie Grosik i spółka pożegnają się ze zmaganiami w przysłowiowym mgnieniu oka. Jak widać przepowiednia nadal się nie spełniła, a sama Pogoń poczyna sobie naprawdę dzielnie.

Ciężko jednak oprzeć się wrażeniu, że przed Portowcami najtrudniejsze z dotychczasowych zadań. Pozostaje zatem mieć tylko nadzieje, że trema nie spęta im niepotrzebnie nóg. Umiejętności czysto piłkarskie bowiem jak najbardziej mają. Trzeba „tylko” je po raz kolejny pokazać na boisku. 

Oby sił starczyło przynajmniej na wywiezienie z Belgii cennego remisu, który postawiłby Pogoń w naprawdę korzystnej sytuacji przed rewanżem (remis w meczu – 5.20 Betclic)

Typy na Gent – Pogoń Szczecin:

  • remis w meczu – 5.20 Betclic

UWAGA: W STS z kodem promocyjnym BETONLINE dodatkowe 100 PLN bez ryzyka + 1560 PLN w bonusach + 60 PLN za zadania na www.STS.pl.

Gdzie oglądać spotkanie Gent – Pogoń Szczecin?

Istnieje kilka różnych możliwości śledzenia tego meczu. Najpopularniejszą z opcji będzie z pewnością transmisja na antenach TVP Sport. Oprócz tego zainteresowani będą mogli obejrzeć relację live za pośrednictwem strony internetowej sport.tvp.pl oraz dedykowanej aplikacji mobilnej TVP Sport.

Co ciekawe przekaz na żywo z obiektu Gandawie zapewnia także bukmacher Betclic. Jedynym warunkiem koniecznym do spełnienia jest tylko posiadanie aktywnego konta gracza.

Start omawianego pojedynku zaplanowano na godz. 20:00 w dniu 9 sierpnia 2023 roku.

UWAGA: Legalny bukmacher eFortuna z kodem promocyjnym BETONLINE oferuje aż 600 PLN bez ryzyka + 30 PLN za rejestrację na www.eFortuna.pl!

5 / 5. Ocen: 22

Podobne artykuły

MagazynPilkarski.pl – Twoje źródło sportowych informacji