Magazyn piłkarski NewsyEkstraklasa EDOSTALK dołącza do sponsorów Pogoni Szczecin

EDOSTALK dołącza do sponsorów Pogoni Szczecin

Maksymilian Nowak

Pogoń Szczecin poinformowała o pozyskaniu nowego sponsora, którym jest firma EDOSTALK. Co to za marka i dlaczego zdecydowała się dołączyć do Biznesowej Dumy Pomorza?

EDOSTALK dołącza do sponsorów Pogoni Szczecin
EDOSTALK dołącza do sponsorów Pogoni Szczecin (fot. Pogoń Szczecin)

EDOSTALK w Biznesowej Dumie Pomorza

Edostalk jest jednym z najbardziej doświadczonych wykonawców prac inżynieryjnych na wszelkiego typu instalacjach przemysłowych. Marka specjalizuje się głównie w branży mechanicznej. Realizując zadania w systemie zaprojektuj-dostarcz-zamontuj wykonuje również prace z innych branż, m.in. automatycznej i elektrycznej.

Edostalk dysponuje własnym terenem przemysłowym, zlokalizowanym bezpośrednio w sąsiedztwie Grupy Azoty ZCh Police, w skład którego wchodzi m.in. hala warsztatowa o łącznej powierzchni 2200 m2. To miejsce jest wyposażone w suwnicę o nośności 16 ton, co pozwala na wykonywanie ponadgabarytowych konstrukcji stalowych oraz wszelkich prac ślusarsko-spawalniczych ze stali zwykłej i kwasoodpornej.

Wieczorek: Pomoc Pogoni daje nam dużo satysfakcji

Z okazji zawarcia porozumienia porozmawialiśmy z Grzegorzem Wieczorkiem, Członkiem Zarządu firmy Edostalk.

Od kiedy kibicuje Pan Pogoni Szczecin?

Myślę, że tak naprawdę kibicem Pogoni zostałem po pierwszym meczu obejrzanym z trybun stadionu Pogoni. Było to w sezonie 2012/13, kiedy to z najstarszym synem Jakubem i znajomymi wybraliśmy się na mecz Dumy Pomorza. Proszę nie pytać, z kim graliśmy, bo nie pamiętam. Byłem pod wielkim wrażeniem atmosfery, jaka panowała na stadionie. Tak, zdecydowanie od tego czasu zostałem kibicem Pogoni.

Dlaczego przyłączyliście się do projektu Biznesowej Dumy Pomorza?

Wiem, że możliwość uczestnictwa w tym projekcie da nam dużo satysfakcji. Chcemy dzięki tej płaszczyźnie wpierać i przyczynić się do rozwoju i promocji sportu w naszym regionie. Chcemy też aktywnie uczestniczyć w biznesowym życiu Szczecina i regionu, a ten projekt, w mojej ocenie, stwarza ku temu bardzo poważne szanse.

Jak i gdzie można skorzystać z Państwa usług?

Dysponujemy terenem przemysłowym zlokalizowanym bezpośrednio przy Grupie Azoty Zakłady Chemiczne „Police”. Świadczymy usługi w branży mechanicznej. Konstrukcje stalowe, inwestycje i remonty – to w największym skrócie profil naszej działalności. Jesteśmy obecni głównie w regionie, chociaż zdarzają się zadania, które realizujemy w całej Polsce.

Czym wyróżniacie się na tle konkurencji i jakie są Wasze najważniejsze atuty?

Uważam, że naszym największym atutem jest szeroki wachlarz usług, jakie możemy zaoferować dla naszego klienta i realizacji potrzeb, jakie ma w branży mechanicznej. Możemy przeprowadzić np. cały proces inwestycyjny czy remontowy, zbadanie potrzeb klienta, wykonanie projektów, modeli 3D, prototypów, próbnych montaży i finalnie gotowych dostawy produktów i usług. Dodatkowo, przy specyfice naszej działalności posiadamy bardzo korzystne położenie, bezpośrednio przy największym zakładzie przemysłowym w regionie.

4.8 / 5. Ocen: 49

Podobne artykuły

MagazynPilkarski.pl – Twoje źródło sportowych informacji