Magazyn piłkarski Newsy Utrudnienia dla płockich kibiców przed Lechem

Utrudnienia dla płockich kibiców przed Lechem

Maksymilian Nowak

Wisła Płock wydała komunikat, w którym informuje o utrudnieniach komunikacyjnych dla kibiców wybierających się na sobotni mecz z Lechem Poznań.

Kibice Wisły Płock (fot. Szymon Łabiński)
Kibice Wisły Płock (fot. Szymon Łabiński)

Wisła Płock – Lech Poznań. Jak dojechać na stadion?

W dniu sobotniego meczu z Lechem Poznań liczba miejsc na górnej części parkingu przy ORLEN Arenie będzie ograniczona! Ponadto remont przechodzi ulica Batalionów Chłopskich, w związku z czym zachęcamy do wcześniejszego przybycia na miejsce, aby nie ryzykować spóźnieniem się na pierwszy gwizdek arbitra.

Utrudnienia dotyczące parkowania pojazdów na górnej części ORLEN Areny będą spowodowane ogólnopolskim spotkaniem Wojowników Maryi, które przypada na 11 lutego 2023 roku. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 10:00 na Starym Rynku, skąd kilkutysięczna procesja przejdzie do ORLEN Areny. Całość może potrwać mniej więcej do godziny 17:00, co rzecz jasna nieco koliduje z meczem 20. kolejki PKO Bank Polski Ekstraklasy z Lechem Poznań, który zaplanowany jest na 17:30 tego samego dnia.

Przy okazji przypominamy, że kompleksowy remont przechodzi nieopodal Stadionu imienia Kazimierza Górskiego ulica Batalionów Chłopskich, dlatego poruszanie się pojazdem wokół ORLEN Areny tym bardziej będzie niełatwe. W zaistniałej sytuacji sugerujemy udać się na najbliższy parking o dużej powierzchni na ulicy Gałczyńskiego 11, czyli przy hipermarkecie Kaufland.

4.9 / 5. Ocen: 51

Podobne artykuły

MagazynPilkarski.pl – Twoje źródło sportowych informacji