Magazyn piłkarski NewsyPiłka nożnaTransfery Wolt i Legia rozpoczynają współpracę

Wolt i Legia rozpoczynają współpracę

Maksymilian Nowak

Marka Wolt, specjalizująca się w szybkiej dostawie jedzenia, została oficjalnym partnerem Legii Warszawa. Co to może oznaczać dla kibiców stołecznego klubu?

Wolt i Legia rozpoczynają współpracę
Wolt i Legia rozpoczynają współpracę

Legia Warszawa i firma Wolt

W ramach współpracy, poprzez aplikację Wolt będzie można zamawiać niezbędne akcesoria kibica z oficjalnego sklepu Legii Warszawa, m.in. szaliki, koszulki, bluzy czy flagi i proporczyki z dostawą już w 35 minut od złożenia zamówienia. Marka Wolt uruchamia także promocję na dostawy jedzenia realizowane za pomocą aplikacji. Nowi użytkownicy platformy uzyskają zniżkę 4×15 zł na pierwsze zamówienia.

Legia Warszawa to nie tylko jeden z najbardziej utytułowanych klubów sportowych w Polsce, ale także silna, rozpoznawalna marka ze znacznym gronem fanów. Chcemy, by każdy kibic miał możliwość w łatwy i wygodny sposób zamówić ulubione dania i napoje na czas trwania meczu. Ponadto, za sprawą Wolt fani Legii Warszawa będą mieli jeszcze prostszy i szybszy dostęp do oficjalnych gadżetów, które wzmacniają poczucie utożsamienia się z klubem. Są też nieodzownym wsparciem w przeżywaniu emocji podczas meczu” – mówi Krzysztof Dłużniewski Marketing Manager Wolt Poland.

Wolt po raz pierwszy został sponsorem drużyny sportowej w Polsce. W ramach współpracy zostanie uruchomiony oficjalny sklep Legii Warszawa w aplikacji Wolt i specjalna oferta promocyjna na dostawy jedzenia. Na kibiców będą czekać także aktywacje z atrakcyjnymi nagrodami do wygrania.

Cieszymy się, że grono partnerów Legii Warszawa wzbogaciło się o uznanego w branży przedstawiciela nowoczesnych usług delivery. Od wielu miesięcy klub konsekwentnie poszerza dostępność swoich produktów na różnych platformach, dzięki czemu nasi kibice zyskują pełen komfort wyboru i szybkość realizacji. Wolt jest rosnącą marką na rynku, oferującą w atrakcyjnej i przyjaznej formie przeprowadzenie procesu sprzedaży, a nasz model współpracy zakłada proaktywne propozycje dla społeczności klubu” – dodaje Dyrektor Komercyjny Legii Warszawa Paweł Kokosza.

Wolt jest firmą technologiczną, która umożliwia użytkownikom łatwe zamówienie i szybką dostawę jedzenia z ulubionej restauracji oraz zakupy – do domu lub biura. Firma współpracuje z restauracjami oraz partnerami detalicznymi i kurierskimi w 23 krajach, w ponad 240 miastach. Firma z siedzibą w Helsinkach została założona w 2014 roku. Obecnie zatrudnia ponad 5000 osób i jest kierowana przez współzałożyciela i CEO Miki Kuusi. W 2022 roku Wolt i amerykańska spółka DoorDash podjęły decyzję o fuzji. Wolt kontynuuje swoje operacje we wszystkich lokalizacjach, w których firma działała do tej pory.  

4.9 / 5. Ocen: 40

Podobne artykuły

MagazynPilkarski.pl – Twoje źródło sportowych informacji