Magazyn piłkarski NewsyEkstraklasa Betclic sponsorem aż trzech nowych klubów Ekstraklasy!

Betclic sponsorem aż trzech nowych klubów Ekstraklasy!

Maksymilian Nowak

Legalny bukmacher Betclic podjął ofensywę sponsoringową, stając się oficjalnym partnerem trzech klubów Ekstraklasy. Stal Mielec, Warta Poznań i Puszcza Niepołomice dołączają do grona klubów współpracujących z marką. W ramach tej współpracy, Betclic będzie widoczny na stadionach podczas meczów domowych, a także w transmisjach telewizyjnych.

Betclic sponsorem aż trzech nowych klubów Ekstraklasy!
Betclic sponsorem aż trzech nowych klubów Ekstraklasy!

Stal, Warta i Puszcza w drużynie Betclic

Betclic, czołowa europejska marka bukmacherska, kontynuuje swoją ofensywę sponsoringową na polskim rynku. Po wcześniejszych umowach ze Stalą Mielec, Wartą Poznań i Puszczą Niepołomice, marka zyskała tytuł „Oficjalnego Partnera” każdego z klubów. W ramach tej współpracy, Betclic będzie miał możliwość wykorzystania nazwy, zdjęć i identyfikacji wizualnej w swoich działaniach komunikacyjnych.

Dzięki podjętej współpracy, marka Betclic będzie widoczna na stadionach podczas domowych meczów Stali Mielec, Warty Poznań i Puszczy Niepołomice. Wykorzystane zostaną różne nośniki reklamowe, takie jak bandy LED, camcarpet, bandy PCV oraz jamniki reklamowe. Dzięki temu, ekspozycja marki będzie dobrze widoczna zarówno dla kibiców na stadionie, jak i dla widzów oglądających transmisje telewizyjne.

Podjęcie współpracy z trzema klubami Ekstraklasy to kolejny krok w ofensywie sponsoringowej marki Betclic. W ciągu ostatnich 12 miesięcy, Betclic został Oficjalnym Partnerem Bukmacherskim UFC i podpisał umowy sponsorskie z zawodnikami Mateuszem Gamrotem i Karoliną Kowalkiewicz. Marka zyskała także ambasadora w postaci Jarosława „paszaBiceps” Jarząbkowskiego, legendy e-sportu. Ponadto, Betclic sponsorował również wydarzenia kulturalne i imprezy motoryzacyjne.

Betclic rozpoczął swoją ofensywę sponsoringową w Ekstraklasie podpisując dwuletnią umowę z Ruchem Chorzów w lipcu tego roku. Wcześniej marka sponsorowała również Lechię Gdańsk oraz Piasta Gliwice. Współpraca z Ruchem Chorzów i teraz z trzema klubami Ekstraklasy pozwala Betclic dotrzeć do szerokiej publiczności kibiców piłkarskich.

4.9 / 5. Ocen: 14

Podobne artykuły

MagazynPilkarski.pl – Twoje źródło sportowych informacji