Magazyn piłkarski Wiadomości sportowe Betswipe w Superbet – co to takiego?

Betswipe w Superbet – co to takiego?

Maksymilian Nowak

Przyglądamy się opcji Betswipe w Superbet. To coś w rodzaju Tindera dla obstawiających. Na czym polega, jak pozwala wygrywać duże pieniądze?

Betswipe w Superbet - co to takiego?
Betswipe w Superbet – co to takiego?

Betswipe w Superbet: Jak skorzystać?

Żeby dołączyć do grona graczy, którzy dzięki funkcji Betswipe mogą czerpać bukmacherskie inspiracje od innych i wyłapywać zakłady-perełki, wystarczy kilka szybkich kroków. Pobierz APLIKACJĘ SUPERBET> zaloguj się na swoje konto -> przejdź do sekcji zakładów live -> wybierz funkcję Betswipe. Żeby móc skorzystać z tej funkcji musisz być użytkownikiem Supersocial, społecznościowej funkcjonalności w aplikacji Superbet, pozwalającej dzielić się swoimi typami i kuponami i czerpać inspiracje od ekspertów, jak Jerzy Dudek, Mateusz Borek i wielu innych. 

Który najlepszy?BukmacherBonus
🔥 Najwyższe kursySuperbet3754 PLN
📱 Najlepsza aplikacjaeTOTO2222 PLN
❤️ Najlepsza oferta na startSTS1660 PLN
🎪 Najwięcej rynkówFortuna630 PLN
🤩 Najciekawsza promocjaFuksiarz500 PLN
Ranking najlepszych firm 2023

Jak działa Betswipe u bukmachera Superbet?

Co dalej? Widzisz po kolei najpopularniejsze zakłady live na trwające wydarzenia sportowe. Dostajesz szereg informacji – ile osób ogląda ten kupon, ile zdecydowało się zagrać tak samo, za jakie stawki. I teraz czas na Twoją decyzję – lewo czy prawo? Hot or not? Przesuwając dany typ w prawo, dodajesz go do swojego kuponu. Przesuwając w lewo decydujesz, że ta propozycja Ci nie odpowiada. 

Superbet to pierwszy w Polsce bukmacher, który oferuje swoim klientom takie rozwiązanie. Dlaczego? To proste – zakłady sportowe mają być przede wszystkim dobrą zabawą, zbliżającą do siebie kibiców i dającą wam dodatkowe powody do ożywionej dyskusji. Betswipe da kolejny pretekst do rozmowy, dyskusji i wymiany wiedzy na temat sportu, przy okazji umożliwiając każdemu z graczy wychwycenie perełek, które zwracają uwagę ekspertów. Baw się dobrze!

UWAGA: Legalny bukmacher eFortuna z kodem promocyjnym BETONLINE oferuje aż 600 PLN bez ryzyka + 30 PLN za rejestrację na www.eFortuna.pl!

5 / 5. Ocen: 90

Podobne artykuły

MagazynPilkarski.pl – Twoje źródło sportowych informacji