Magazyn piłkarski NewsyLa Liga Bryan Gil wypożyczony do Sevilli z Tottenhamu Hotspur

Bryan Gil wypożyczony do Sevilli z Tottenhamu Hotspur

Jarosław Kowalski

W ubiegły piątek Jorge Sampaoli, menedżer Sevilli, przyznał, że jego klub jest zainteresowany podpisaniem w zimie kontraktu z zawodnikiem Tottenhamu Hotspur Bryanem Gila.

Bryan Gil
Bryan Gil wypożyczony do Sevilli z Tottenhamu Hotspur (foto: Instargram)

Bryan Gil wraca do La Liga

Dzień później Marca podała, że ekipa 21-latka udała się w podróż do Londynu, aby wywrzeć nacisk na Spurs, żeby usankcjonowali jego ruch. Wygląda na to, że to zadziałało na korzyść zespołu z La Liga, ponieważ napastnik ma zostać wypożyczony do końca tego sezonu.

Według ABC de Sevilla, zawodnik Tottenhamu ma być kolejnym graczem, który przybędzie do andaluzyjskiego klubu przed zamknięciem okna we wtorek.

Według El Desmarque, powrót Gila do hiszpańskiego klubu powinien być już praktycznie zamknięty, a do załatwienia pozostało jeszcze tylko kilka spraw, aby transakcja nabrała kształtu.

Dziennikarz El Chiringuito Gonzalo Tortosa twierdzi, że „porozumienie [jest] zamknięte”, prawdopodobnie między Tottenhamem a stroną Sampaoli, w sprawie transferu Hiszpana.

Tortosa dodaje również, że Gil „przybędzie dzisiaj” do Hiszpanii, aby sfinalizować wypożyczenie na Estadio Ramón Sánchez-Pizjuán.

Źródło: sportwitness.co.uk

0 / 5. Ocen: 0

Podobne artykuły

MagazynPilkarski.pl – Twoje źródło sportowych informacji