Magazyn piłkarski Newsy Cristiano Ronaldo zaprasza czterech kolegów z Man Utd do Arabii Saudyjskiej

Cristiano Ronaldo zaprasza czterech kolegów z Man Utd do Arabii Saudyjskiej

Jarosław Kowalski

Cristiano Ronaldo podobno zaprosił czterech swoich byłych kolegów z Manchesteru United, aby obejrzeli jego występ w Arabii Saudyjskiej.

ronaldo al nassr
Cristiano Ronaldo zaprasza czterech kolegów z Man Utd do Arabii Saudyjskiej

Ronaldo chce się godnie pożegnać z kolegami

37-latek nigdy nie zdążył pożegnać się z Czerwonymi Diabłami po swoim bombowym wywiadzie z Piersem Morganem, w wyniku którego jego kontrakt został rozwiązany za porozumieniem stron, ponieważ był wtedy na Mistrzostwach Świata z Portugalią.

Teraz zadomowił się w swoim nowym domu na Bliskim Wschodzie z Al-Nassr – i według The Sun chce, aby odwiedzili go niektórzy z jego przyjaciół z Old Trafford.

Podobno Ronaldo kontaktował się z Harrym Maguire, Bruno Fernandesem, Casemiro i Raphaelem Varane, swoimi najbliższymi przyjaciółmi z drużyny United, aby zorganizować im wizytę na Saudach i obejrzeć mecz.

Mówi się również, że zaprosił ich na letnie wakacje do swojej rodzinnej Portugalii, gdzie buduje luksusowy dom na obrzeżach Lizbony.

Osoba wtajemniczona w sprawy United powiedziała: „Wciąż jest tu kilku chłopaków, którzy mają dla Ronny’ego tylko szacunek i byli smutni, że to wszystko się skończyło, ponieważ nigdy nie mogli się odpowiednio pożegnać.

„Niedawno opuścił grupy WhatsApp dla graczy, ale obiecał, że z kilkoma utrzyma kontakt i zaprosił ich do swojego nowego mieszkania w Lizbonie oraz do Arabii, aby obejrzeli jego grę”.

Ronaldo będzie miał nadzieję, że do tego czasu odnajdzie formę, ponieważ jego start w Nassr nie był najlepszy. Jego pierwszy mecz zakończył się zwycięstwem w lidze 1-0, a zwycięzcą został brazylijski pomocnik Anderson Talisca.

W czwartek (26 stycznia) drużyna została rozczarowująco ograna z Superpucharu, ponieważ przegrała 3-1 z Al-Ittihad, a Ronaldo nie zdobył jeszcze bramki dla swojej nowej drużyny.

Źródło: The Sun

5 / 5. Ocen: 5

Podobne artykuły

MagazynPilkarski.pl – Twoje źródło sportowych informacji