Magazyn piłkarski Newsy Klopp o trzech transferach, których potrzebuje Liverpool

Klopp o trzech transferach, których potrzebuje Liverpool

Jarosław Kowalski

Liverpool wyjawił ważną informację na temat przyszłości Jude’a Bellinghama. Pomocnik został wskazany jako jeden z trzech głównych kandydatów do pozyskania tego lata.

Jude Bellingham
Klopp o trzech transferach, których potrzebuje Liverpool

Wydaje się, że po trudnym sezonie The Reds znów znaleźli swoje „mojo”. Po rozgromieniu Manchesteru United 7:0, można odnieść wrażenie, że Liverpool w końcu znów działa na wszystkich obrotach. I wciąż mogą uratować swój sezon, zajmując miejsce w pierwszej czwórce i rezerwując sobie miejsce w Lidze Mistrzów.

Jednak ich nadzieje na trofea w tym sezonie wydają się w najlepszym razie odległe. Zrzekli się już Carabao i FA Cup, które zdobyli w zeszłym sezonie. A ich szanse na dotarcie do ćwierćfinału Ligi Mistrzów zależą od tego, czy uda im się pokonać 5-2 w pierwszej fazie rozgrywek Real Madryt.

Zwycięstwo nad United na Anfield doda Liverpoolowi przynajmniej trochę więcej wiary…

Panuje jednak powszechna zgoda co do tego, że Liverpool będzie musiał tego lata dokonać dużych wydatków, aby w przyszłym sezonie ponownie włączyć się do walki o tytuł. Ich problemy w tym sezonie, szczególnie w środku pola, były widoczne dla wszystkich.

W związku z tym The Reds są mocno zaangażowani w pozyskanie angielskiego pomocnika Bellinghama. Nastolatek jest jednym z najbardziej porządanym z zawodników w grze i prawdopodobnie tego lata jego cena przekroczy 100 milionów funtów. I chociaż w grę wchodzą również Manchester United, Man City i Real Madryt, to Liverpool wydaje się być liderem.

Ważna informacja o transferze Jude Bellinghama do Liverpoolu

Jude Bellingham otrzyma kolejną szansę na zaprezentowanie swoich umiejętności we wtorkowy wieczór, kiedy to Chelsea będzie chciała awansować do ćwierćfinału Ligi Mistrzów. Chcąc utrzymać przewagę 1-0 z pierwszego meczu, BVB będzie miało nadzieję na wielki występ Bellinghama, aby awansować.

Dortmund ze swojej strony poinformował o przyszłości pomocnika. A trener Edin Terzic podkreśla, że rozmowy na temat jego ewentualnego odejścia odbędą się latem.

„Z całym szacunkiem dla Jude’a i jego występów, odpowiadamy na to pytanie od momentu jego dołączenia” – powiedział. „Zdecydował się do nas dołączyć, ponieważ wie, że to może być dla niego idealny krok i myślę, że udowodniliśmy to w obie strony. „On nam bardzo pomaga. Ale myślę też, że my, jako klub, pomagamy również jemu i jego karierze.”

Terzic dodał: „Jesteśmy naprawdę szczęśliwi i zachwyceni, że jest częścią naszej drużyny. Jest jednym z naszych liderów w wieku 19 lat i przebił się do reprezentacji Anglii jako nasz zawodnik. To jest coś, z czego jesteśmy naprawdę zadowoleni.

ZOBACZ: Aktualny ranking bukmacherów

„To będzie temat na jego przyszłość. Ale nasza przyszłość jest teraz taka, że czeka nas naprawdę dobry przeciwnik w postaci Chelsea FC, więc będziemy go potrzebować w dobrym stylu.”

Informacja, że Dortmund jest z pewnością otwarty na jego sprzedaż, będzie bez wątpienia dobrą wiadomością dla Liverpoolu.

Źródło: ESPN

5 / 5. Ocen: 6

Podobne artykuły

MagazynPilkarski.pl – Twoje źródło sportowych informacji