Magazyn piłkarski Newsy Niesamowita bramka Ronaldo z rzutu wolnego [WIDEO]

Niesamowita bramka Ronaldo z rzutu wolnego [WIDEO]

Michał Reszczyński

Cristiano Ronaldo popisał się genialnym uderzeniem z rzutu wolnego. Portugalczyk w meczu z Abha zdobył bramkę wyrównującą, odwracając tym samym losy spotkania.

Cristiano Ronaldo z pięknym golem dla Al-Nassr

Podczas spotkania ligi arabskiej Al-Nassr mierzyło się na własnym terenie z Abhą. Gospodarze przegrywali 0:1 aż do 78. minuty. Wówczas do rzutu wolnego podszedł Ronaldo. Kapitan reprezentacji Portugalii huknął ze znaczniej odległości i wpakował piłkę do siatki.

Po zdobyciu bramki kontaktowej Al-Nassr wróciło do żywych. Na dziesięć minut przed zakończeniem regulaminowego czasu gry Zakaria Al Sudani został wyrzucony z placu gry, z kolei w 86. minucie Anderson Talisca ustalił wynik na 2:1.

Co ciekawe, dzisiejszy gol byłego zawodnika Realu Madryt sprawił, że udało mu się dołączyć do dziesiątki najlepszych wykonawców rzutów wolnych. Do pierwszego miejsca traci aż 18 bramek.