Magazyn piłkarski NewsyPiłka nożnaTransfery Svarnas w Rakowie aż do 2027 roku!

Svarnas w Rakowie aż do 2027 roku!

Maksymilian Nowak

Stratos Svarnas wykupiony przez Raków Częstochowa z AEK Ateny. Obrońca podpisał umowę z polskim klubem do czerwca 2027 roku.

Svarnas w Rakowie aż do 2027 roku!
Svarnas w Rakowie aż do 2027 roku! (Foto: Jakub Ziemianin / Raków Częstochowa)

Wykupiony z AEK-u Ateny

Klub z Częstochowy skorzystał z możliwości wykupu zawodnika z AEK-u Ateny. Umowa z 25-letnim obrońcą będzie obowiązywać do końca czerwca 2027 roku.

Przede wszystkim jestem bardzo szczęśliwy, że mogę być częścią tego klubu przez kolejne lata. To był mój cel od czasu, kiedy tu przyszedłem. Bardzo się cieszę, że klub mi zaufał. Kibice również mi zaufali i to pokazują. Chciałbym każdego roku stawać się lepszym, więc w przyszłym chcę zagrać w fazie grupowej europejskich pucharów i doceniać to niesamowite doświadczenie – powiedział Stratos Svarnas, który liczy na wiele wygranych w roli piłkarza Rakowa.

Stratos udowodnił swoją wartość i stał się ważnym zawodnikiem drużyny oraz jednym z najlepszych obrońców ligi. Podpisanie wieloletniego kontraktu pokazuje, że idziemy w dobrym kierunku i tworzymy bardzo dobre środowisko dla rozwoju piłkarzy. Wierzymy, że Stratos może stać się jeszcze lepszym zawodnikiem i przyczynić się do kolejnych sukcesów – mówi Robert Graf, dyrektor sportowy.

5 / 5. Ocen: 51

Podobne artykuły

MagazynPilkarski.pl – Twoje źródło sportowych informacji