Magazyn piłkarski Newsy Arsenal szykuje ciekawy transfer

Arsenal szykuje ciekawy transfer

Michał Reszczyński

Jak informuje „Sport”, Arsenal rozpoczął przygotowania do najbliższego okna transferowego. Na celowniku „Kanonierów” znalazł się piłkarz z Club Athletico Paranaense, Vitor Roque.

Arsenal szykuje ciekawy transfer

Arsenal chce wyprzedzić FC Barcelonę w wyścigu o utalentowanego zawodnika

Najmłodszy debiutant w reprezentacji Brazylii od czasów Ronaldo znalazł się na liście życzeń włodarzy Arsenalu. Wcześniej grunt pod ściągnięcie Roque przygotowywała sobie FC Barcelona, jednak z powodów kłopotów finansowych „Katalończycy” musieli odpuścić. Laporta wciąż marzy o ściągnięciu na Camp Nou 18-letniego napastnika, jednak musi znaleźć oszczędności szacowane na 200 milionów euro.

STS bonus + kod promocyjny BETONLINE
STS nowy bonus + kod promocyjny BETONLINE

Jak się okazuje konkurencja nie śpi. Według informacji, do których dotarli dziennikarze „Sport”, „Kanonierzy” są zdeterminowani, by zakontraktować Vitora Roque. Według nieoficjalnych informacji ojciec zawodnika przebywa obecnie w Londynie, gdzie prowadzi negocjacje z klubem z północnej części miasta. Prasa jest pewna, że aktualny lider Premier League jest głównym faworytem w wyścigu o podpis 18-latka. Sam zainteresowany wykazywał wcześniej chęć przenosin do FC Barcelony, jednak nic nie wskazuje na to, że „Blaugrana” w najbliższym czasie poradzi sobie z problemami finansowymi.

Zobacz również:

5 / 5. Ocen: 51

Podobne artykuły

MagazynPilkarski.pl – Twoje źródło sportowych informacji