Magazyn piłkarski NewsyEkstraklasa Darmowe bilety na mecz Lechia – Miedź z okazji Dnia Kobiet

Darmowe bilety na mecz Lechia – Miedź z okazji Dnia Kobiet

Maksymilian Nowak

Z okazji Dnia Kobiet Lechia Gdańsk przygotowała akcję, w ramach której przedstawicielkom płci pięknej przysługuje darmowa wejściówka na mecz z Miedzią Legnica.

Darmowe bilety na mecz Lechia - Miedź z okazji Dnia Kobiet
Darmowe bilety na mecz Lechia – Miedź z okazji Dnia Kobiet

Z okazji Dnia Kobiet Lechia Gdańsk pragnie złożyć wszystkim Paniom życzenia wszelkiej pomyślności i wielu powodów do uśmiechu każdego dnia! Dla przedstawicielek płci pięknej klub przygotował również wyjątkową promocję. Kobiety będą miały możliwość zobaczenia meczu Lechii Gdańsk z Miedzią Legnica zupełnie za darmo!

Jak nabyć darmowy bilet na Lechia – Miedź?

1. Wejdź na stronę bilety.lechia.pl lub udaj się do punktu stacjonarnego

2. Wybierz mecz Lechia Gdańsk – Miedź Legnica (10.03.2023, 18:00).

3. Wybierz miejsce na trybunach Polsat Plus Areny Gdańsk.

4. Wpisz poprawne dane (imię, nazwisko, pesel) lub podaj je sprzedawcy w sklepie stacjonarnym.

5. Na etapie finalizacji transakcji cena biletu zredukuje się do 0 złotych.

6. 10 marca (piątek) przyjdź na nasz stadion ze swoim biletem i pomóż Biało-Zielonym w odniesieniu ważnego zwycięstwa w Ekstraklasie!

Dzień Kobiet został ustanowiony w 1910 roku na II Międzynarodowej Konferencji Kobiet w Kopenhadze, jako wyraz solidarności i walki o prawa kobiet na całym świecie. Propozycję ustanowienia tego dnia wysunęła niemiecka aktywistka Clara Zetkin. Pierwsze obchody Dnia Kobiet miały miejsce w 1911 roku, w Austrii, Danii, Niemczech i Szwajcarii, a od tego czasu obchodzone są corocznie 8 marca.

Kiedy odbywały się pierwsze obchody tego święta na świecie, w Warszawie zorganizowano wiec feministyczny z okazji. Następnie święto to było obchodzone w Polsce w różny sposób w zależności od czasów i okoliczności politycznych. Po II wojnie światowej Dzień Kobiet stał się w Polsce oficjalnym świętem państwowym, ale z upływem czasu jego znaczenie uległo zmianie i obecnie jest to bardziej dzień okazji do składania życzeń i prezentów kobietom.

Spotkania rozgrywane w ramach Ekstraklasy za darmo można też oglądać dzięki promocji na voucher Polsat Box Go!

4.9 / 5. Ocen: 104

Podobne artykuły

MagazynPilkarski.pl – Twoje źródło sportowych informacji