Magazyn piłkarski Newsy Darmowe bilety na mecze Polonii Warszawa. Jak odebrać?

Darmowe bilety na mecze Polonii Warszawa. Jak odebrać?

Maksymilian Nowak

Każdy, kto chce obejrzeć na żywo domowe mecze Polonii Warszawa, może odwiedzić stadion przy ul. Konwiktorskiej 6 całkowicie za darmo. Klub rozpoczął akcję, w której rozdaje darmowe bilety na pojedynki z udziałem Czarnych Koszul.

Darmowe bilety na mecze Polonii Warszawa. Jak odebrać?
Darmowe bilety na mecze Polonii Warszawa. Jak odebrać?

Darmowe bilety na mecze Polonii. Oto kod promocyjny!

Polonia zajmuje obecnie 3. miejsce w tabeli eWinner 2. Ligi i jest blisko upragnionego awansu do Fortuna 1. Ligi. Sobotnie spotkanie domowe ze Śląskiem II Wrocław (początek o godz. 17) będzie pierwszym tegorocznym starciem o punkty przy ul. Konwiktorskiej. W poprzedniej kolejce zespół zremisował 1:1 w Olsztynie ze Stomilem. Przedstawiciele Czarnych Koszul podkreślają, że mecze Polonii to nie tylko ogromne futbolowe emocje, ale również niepowtarzalna atmosfera pełna otwartości i przyjaźni oraz bogata oferta gastronomiczna. To dobry sposób na spędzenie weekendu w ciekawy, ekscytujący i przyjemny sposób dla całych rodzin. Od teraz dla nowych fanów zupełnie za darmo!

Osoby, które nie mają jeszcze konta w systemie biletowym Polonii (czyli nie były na jej stadionie co najmniej od 2020 roku), mogą odebrać darmową wejściówkę na dowolny mecz Czarnych Koszul w rundzie wiosennej.

Jak odebrać darmowy bilety na mecz Polonii Warszawa?

  • założyć konto na stronie bilety.kspolonia.pl
  • wybrać spotkanie, na które chcesz przyjść
  • wybrać miejsce na sektorze A1 lub A2 i kategorię biletu „Otwarty Stadion”
  • w procesie zakupu biletu wpisać kod „OTWARTYSTADION” w polu „użyj vouchera” 
  • I gotowe! Całkowicie darmowy bilet czeka na mailu oraz Twoim koncie biletowym, możesz go wydrukować lub skorzystać z wersji elektronicznej

– Miłością warto się dzielić i my chcemy podzielić się z całym światem miłością do Polonii. Do klubu dumnego i ambitnego, ale przy tym otwartego na wszystkich, skromnego i rodzinnego. Klubu, który mierzy bardzo wysoko, ale na tej drodze stawia na transparentność oraz szacunek. W Polonii warto się zakochać. Tylko uważajcie, bo to miłość na całe życie – uśmiecha się prezes Gregoire Nitot, zachęcając nowych fanów do skorzystania z akcji Otwarty Stadion.

Liczba darmowych wejściówek na każde spotkanie będzie ograniczona, więc warto się pospieszyć, żeby zająć najlepsze miejsce przy ul. Konwiktorskiej 6. Kolejnym domowym spotkaniem (po sobotnim starciu z rezerwami Śląska) będzie rywalizacja z Lechem II Poznań 19 marca o godz. 16.30. 

4.9 / 5. Ocen: 104

Podobne artykuły

MagazynPilkarski.pl – Twoje źródło sportowych informacji