Magazyn piłkarski NewsyEkstraklasa Dorzuć misie – wspólna akcja Zagłębia i STS

Dorzuć misie – wspólna akcja Zagłębia i STS

Maksymilian Nowak

Na Stadionie Zagłębia w Lubinie, w niedzielę 6 sierpnia, odbędzie się nie tylko emocjonujące spotkanie pomiędzy Zagłębiem Lubin i Lechem Poznań, ale także wyjątkowa akcja charytatywna „Dorzuć misie”, organizowana przez Fundację STS.

Dorzuć misie - wspólna akcja Zagłębia i STS
Dorzuć misie – wspólna akcja Zagłębia i STS

Kibice przyniosą na mecz… pluszowe misie

W ramach tej akcji, kibice mają przynieść na mecz pluszowe maskotki, które po zakończeniu pierwszej połowy gry zostaną rzucone na murawę stadionu. Za każdą z tych maskotek, Fundacja STS przekaże 5 zł na wsparcie sportu wśród wychowanków dwóch wybranych organizacji – Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. Przyjaciół Dzieci oraz Domu Dziecka w Wilkowie im. Jana Wyżykowskiego.

„Cel akcji jest szczytny – pomagamy spełniać marzenia najmłodszych kibiców piłkarskich. Jako firma odpowiedzialna społecznie, chętnie angażujemy się w inicjatywy, które niosą za sobą realne wsparcie.” – mówi Paweł Rabantek, dyrektor marketingu w STS.

Zebrane w ten sposób fundusze posłużą m.in. do zakupu sprzętu sportowego dla wychowanków wymienionych organizacji. Dodatkowo, misie rzucone na murawę również zostaną przekazane do tych placówek. W ramach współpracy Fundacja STS ufunduje również warsztaty z psychologiem sportowym, na których wychowankowie dowiedzą się, jak efektywnie trenować i rozwijać swoją sportową karierę.

5 / 5. Ocen: 91

Podobne artykuły

MagazynPilkarski.pl – Twoje źródło sportowych informacji