Magazyn piłkarski Newsy Wielkie serca kibiców Zagłębia Lubin

Wielkie serca kibiców Zagłębia Lubin

Maksymilian Nowak

Ponad 200 osób wsparło zakończoną w ubiegłym tygodniu akcję „Miedziana Krew”. Kibice Zagłębia Lubin już po raz piętnasty udowodnili, że mają wielkie serca.

Wielkie serca kibiców Zagłębia Lubin
Wielkie serca kibiców Zagłębia Lubin

Każda osoba, która zdecydowała się wesprzeć inicjatywę, otrzymała voucher na mecz z Legią Warszawa, który mogła wymienić na bilet za symboliczną złotówkę. Z radością informujemy, iż akcja zakończyła się sukcesem, ponieważ ponad 200 osób oddało swoją krew.

Akcja Miedziana Krew trwała od początku zeszłego tygodnia do soboty. Osoby, które zdecydowały się na oddanie krwi do 3 lutego, otrzymały voucher na mecz z Legią Warszawa, który można było wymienić w kasie na bilet za symboliczną złotówkę. Przedsięwzięcie organizowane w Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Lubinie cieszyło się dużą popularnością. Aż 213 osób oddało pełną krew, natomiast 13 pacjentów oddało osocze. Ponadto wszystkie rozdane vouchery, zostały wymienione na wejściówki uprawniające do wejścia na Stadion Zagłębia w ramach sobotniego starcia Miedziowych z Legią Warszawa

4.9 / 5. Ocen: 31

Podobne artykuły

MagazynPilkarski.pl – Twoje źródło sportowych informacji