Magazyn piłkarski Newsy Fernando Santos zaatakowany przez trenera Albańczyków

Fernando Santos zaatakowany przez trenera Albańczyków

Michał Reszczyński

Selekcjoner reprezentacji Albanii, Sylvinho, nie zgadza się z Fernando Santosem. Portugalczyk stwierdził, że Biało-Czerwoni zasłużenie wygrali poniedziałkowe spotkanie.

Fernando Santos
Fernando Santos zaatakowany przez trenera Albańczyków

Fernando Santos został skrytykowany przez Sylvinho. „Graliśmy jak równy z równym”

Po przegranym 1;3 meczu w Pradze Lewandowski i spółka odnieśli ważne zwycięstwo na PGE Narodowym. Biało-Czerwoni pokonali reprezentację Albanii 1:0. Od początku spotkania gospodarze narzucili swój styl gry, utrzymywali się przy piłce i zasłużenie wywalczyli trzy punkty.

Mimo, że Polacy strzelili tylko jedną bramkę Fernando Santos nie ukrywał zadowolenia wobec swoich podopiecznych. Portugalski trener stwierdził, że wygrała lepsza drużyna. Innego zdania natomiast jest opiekun ekipy z Bałkanów.

Nie zgadzam się z Fernando Santosem, Sprawiedliwym wynikiem byłby remis – wypalił Sylvinho.

Postawa Polaków mnie nie zaskoczyła. Wiedzieliśmy, że będą wykorzystywać przestrzeń na boisku. Przewidywaliśmy, że zagrają solidnie i będą mieli w naszym polu karnym sytuacje do strzelenia gola. Ale nie zostaliśmy z tyłu. Graliśmy jak równy z równym. (…) Mam nadzieję, że podobną grę zobaczę w przyszłości. Uważam, że daliśmy z siebie wszystko, by uzyskać dobry wynik – stwierdził 48-letni trener.

Na kolejne spotkanie o stawkę Biało-Czerwonych poczekamy do 20 czerwca, wtedy to Polacy zmierzą się na wyjeździe z Mołdawią. We wcześniejszym terminie najprawdopodobniej zagrają w meczu towarzyskim.

Zobacz również:

4 / 5. Ocen: 30

Podobne artykuły

MagazynPilkarski.pl – Twoje źródło sportowych informacji