Magazyn piłkarski NewsyPiłka nożna Kibice mogą zrobić zakupy u Johna i Dennisa

Kibice mogą zrobić zakupy u Johna i Dennisa

Maksymilian Nowak

Osoby, które we wtorek (4 kwietnia) udadzą się do FanShopu Śląska Wrocław na stadionie będą mieli możliwość nabycia klubowych pamiątek prosto od… Johna Yeboaha i Dennisa Jastrzembskiego.

Kibice mogą zrobić zakupy u Johna i Dennisa
Kibice mogą zrobić zakupy u Johna i Dennisa

Zakupy ze specjalną obsługą

Wrocławianie w czwartek o godz. 18 na Tarczyński Arena zmierzą się z Piastem Gliwice w 27 kolejce PKO BP Ekstraklasy (aktualne typy na Ekstraklasę wskazują na to, że faworytem są gospodarze). Piast ma dwa punkty więcej od Śląska i zajmuję 8. pozycję w tabeli, więc – jak głosi jeden z piłkarskich bon motów – będzie to tzw. „mecz za sześć punktów”. Drużyna Śląska tym bardziej potrzebować będzie wsparcia, by wywalczyć zwycięstwo i wyraźnie poprawić swoją sytuację w tabeli.

Przed wielkanocną kolejką klub przygotował dla kibiców dwie niespodzianki. Pierwsza to wyjątkowa promocja w sklepie Śląska: przy zakupie domowej koszulki meczowej unikalny szalik można otrzymać całkowicie bezpłatnie. Druga – koszulkę, szalik, inne pamiątki oraz bilety na spotkanie z Piastem we wtorek kupić będzie można od duetu John Yeboah & Dennis Jastrzembski.

Dwaj panowie to nie tylko mocne punkty ofensywy WKS-u, ale i bliscy koledzy, dzięki czemu atmosfera na spotkaniu z kibicami będzie na pewno bardzo dobra. Zachęcamy do przyjścia, rozmowy, zdjęć, autografów oraz zakupów w sklepie.

4.8 / 5. Ocen: 41

Podobne artykuły

MagazynPilkarski.pl – Twoje źródło sportowych informacji