Magazyn piłkarski Newsy Lewandowski wypadnie z kadry? Kulesza wprost o formie napastnika

Lewandowski wypadnie z kadry? Kulesza wprost o formie napastnika

Michał Reszczyński

W ostatnich meczach Robert Lewandowski ma problemy ze skutecznością. Od kilku miesięcy Polak ma spory problem z odzyskaniem dawnej formy. Według wielu kibiców kapitan Biało-Czerwonych nie zasługuję nawet na powołanie do kadry narodowej. W nieco bardziej optymistyczny sposób wypowiedział się na ten temat prezes PZPN-u, Cezary Kulesza, który uważa, że „Lewy” wkrótce wróci do dawnej dyspozycji.

Lewandowski wypadnie z kadry? Kulesza wprost o formie napastnika
Lewandowski wypadnie z kadry? Kulesza wprost o formie napastnika

Lewandowski w coraz gorszej sytuacji. Napastnik FC Barcelony straci opaskę kapitana?

Wszystko wskazuje na to, że FC Barcelona obecnie trwający sezon zakończy na pierwszym miejscu. Po 25. kolejkach Katalończycy są liderami LaLiga i wyprzedzają zajmujący drugą pozycję Real Madryt o dziewięć punktów. Niestety w ekipie Xaviego nie wszystko wygląda tak jak należy. Jeden z czołowych graczy zepołu, Robert Lewandowski, wyraźnie odstaje na tle swoich kolegów. Jeszcze kilka miesięcy temu „Lewy” zdobywał bramki jak na zawołanie, teraz ma kłopot z przyjęciem futbolówki.

Wielu fanów reprezentacji Polski zastanawia się, czy były gwiazdor FC Barcelony przyda się kadrze narodowej w nadchodzącym spotkaniu z Czechami. W rozmowie z „Super Expressem” Cezary Kulesza postawił uspokoić kibiców. Jego zdaniem Lewandowski wkrótce wróci do dawnej dyspozycji.

Martwi mnie to, ale widzimy też, że Robert Lewandowski już rozpoczął treningi po kontuzji. To profesjonalista i bardzo szybko dojdzie do pełni formy. Te kontuzje pojawiły się wcześniej, a nie w czasie zgrupowania, więc mamy czas, żeby ci zawodnicy wrócili do pełni formy — stwierdził prezes PZPN-u.

Kulesza odniósł się także do powołań Fernanda Santosa.

Znając życie, to zawsze znajdą się takie powołania, które wzbudzą trochę kontrowersji. Myślę, że trener powoła kogoś, kogo nazwisko zaskoczy wszystkich — dodał.

Zobacz również:

5 / 5. Ocen: 61

Podobne artykuły

MagazynPilkarski.pl – Twoje źródło sportowych informacji