Magazyn piłkarski Newsy Mecz z Hutnikiem z wieloma atrakcjami

Mecz z Hutnikiem z wieloma atrakcjami

Maksymilian Nowak

Motor Lublin przygotował masę atrakcji dla kibiców przy okazji najbliższego meczu ligowego z Hutnikiem Kraków.

Mecz z Hutnikiem z wieloma atrakcjami
Mecz z Hutnikiem z wieloma atrakcjami

Pierwszy mecz = tani bilet

Klub piłkarski Motor Lublin ogłasza specjalną akcję, która ma zachęcić fanów do przyjścia na stadion i wspierania swojej drużyny. Każda osoba w wieku do 30 r.ż. włącznie, która po raz pierwszy przyjdzie na domowy mecz Motoru (tj. nie pojawiła się w systemie biletowym), będzie miała okazję kupić bilet za symboliczną złotówkę.

Akcja organizowana jest w ścisłej współpracy z Miastem Lublin z racji tytułu Europejskiej Stolicy Młodzieży 2023 oraz Stowarzyszeniem Kibiców i ma na celu zaangażowanie młodzieży w uczestnictwo w wydarzeniach sportowych, oraz pokazanie młodym, którzy do tej pory nie mieli okazji poznać obiektu sportowego, jakim jest Arena Lublin. Dzięki temu klub chce zbudować jeszcze silniejszą więź z lokalną społecznością i promować piłkę nożną w Lublinie.

„Cieszę się, że dzięki współpracy z Urzędem Miasta Lublin, z okazji obchodów Europejskiej Stolicy Młodzieży Lublin 2023, możemy zaoferować tak atrakcyjną ofertę dla naszych kibiców. Chcemy, aby jak najwięcej osób przychodziło na Arenę Lublin i wspierało naszą drużynę nie tylko w kluczowych meczach tego sezonu, ale przede wszystkim zostało z Klubem na dłużej” — mówi Robert Żyśko, prezes klubu.

Bilety w cenie 1 złotego będą dostępne w Oficjalnym Sklepie Motoru w Galerii Olimp, przy Alei Spółdzielczości Pracy 34 lub w kasach w dniu meczowym. Aby skorzystać z oferty, należy przedstawić dowód osobisty lub inny dokument potwierdzający wiek. Oferta nie dotyczy biletów na sektor Premium i VIP.

Stowarzyszenie Kibiców, Motor Lublin i MOSiR organizuje również piknik dla kibiców, który odbędzie się przed nadchodzącym meczem z Hutnikiem Kraków.

Wydarzenie odbędzie się na terenie Areny Lublin przed sektorem H i będzie pełne atrakcji dla dzieci oraz całych rodzin. W programie znajdą się różnorodne atrakcje i niespodzianki, które zapewnią doskonałą zabawę dla najmłodszych.

Przed meczem, kibice będą mieli okazję spotkać się z piłkarzami Motoru i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia oraz zdobyć autografy. Na pikniku pojawi się również nasz sklep kibica.

Specjalna promocja dla fanów Pogoni Szczecin – oferuje tylko i wyłącznie BetCris kod promocyjny!

5 / 5. Ocen: 51

Podobne artykuły

MagazynPilkarski.pl – Twoje źródło sportowych informacji