Magazyn piłkarski NewsyPiłka nożnaTransfery Miłosz Lewandowski w Miedzi Legnica

Miłosz Lewandowski w Miedzi Legnica

Maksymilian Nowak

Niespełna 19-letni Miłosz Lewandowski, młodzieżowy kapitan słynącej ze swojego programu szkoleniowego Escoli Varsovia, dołączył do legnickiego zespołu. Lewandowski, który przechodzi do Miedzi na zasadzie transferu definitywnego, podpisał z klubem czteroletnią umowę.

Miłosz Lewandowski w Miedzi Legnica
Miłosz Lewandowski w Miedzi Legnica (fot. B. Hamanowicz/miedzlegnica.eu)

Czteroletni kontrakt Lewandowskiego w Miedzi

W swoim poprzednim klubie, Escola Varsovia, Lewandowski był ważnym elementem zespołu, pełniąc funkcję kapitana drużyny występującej w Centralnej Lidze Juniorów. W minionym sezonie rozegrał 26 spotkań w elicie juniorskiej. Obrońca o imponującej posturze – mierzy 191 cm wzrostu – został wybrany przez sztab szkoleniowy Miedzi Legnica.

W trakcie obecnej fazy przygotowawczej, Lewandowski był testowany przez Miedź, występując w meczach kontrolnych. Jego postawa zarówno na treningach, jak i w meczach sparingowych przekonała sztab szkoleniowy klubu, że jest gotowy na wyzwania, które niesie ze sobą gra w Miedzi Legnica.

Jestem zachwycony warunkami do rozwoju, jakie zastałem w Legnicy. Zostałem ciepło przyjęty przez zespół. Mam nadzieję, że będę dostawał szansy na grę i swoją postawą na boisku wywalczę miejsce w pierwszej jedenastce. Naszym celem jest oczywiście awans – powiedział Miłosz Lewandowski po podpisaniu kontraktu.

Warto sprawdzić już teraz typy dnia z prognozami na zbliżający się mecz z udziałem klubu z Legnicy, który odbędzie się w ramach 1. kolejki Fortuna 1 Ligi.

4.9 / 5. Ocen: 41

Podobne artykuły

MagazynPilkarski.pl – Twoje źródło sportowych informacji