Magazyn piłkarski NewsyEkstraklasa Piłkarze Śląska w kasach przed meczem z Wisłą Płock

Piłkarze Śląska w kasach przed meczem z Wisłą Płock

Maksymilian Nowak

Piłkarze Śląska Wrocław po raz kolejny w tym sezonie sprzedawać będą bilety na mecz Ekstraklasy. Tym razem wejściówki prosto od zawodników będzie można otrzymać na starcie z Wisłą Płock.

Piłkarze Śląska w kasach przed meczem z Wisłą Płock
Piłkarze Śląska w kasach przed meczem z Wisłą Płock

Mecz o utrzymanie

Sobotni mecz z Wisłą Płock to najważniejsze starcie tego sezonu. Na wrocławskiej Tarczyński Arenie zmierzą się dwa zespoły, które walczą o utrzymanie w PKO BP Ekstraklasie. Zwycięstwo z drużyną Pavola Staňo przedłuży nadzieje Śląska na pozostanie w elicie i sprawi, że ostatnie ligowe tygodnie będą niezwykle emocjonujące.
 
Podczas ostatniego domowego meczu z Radomiakiem kibice Śląska Wrocław zaprezentowali się ze znakomitej strony. Fantastyczny doping przez pełne 90 minut, wiara do końcowego gwizdka i mnóstwo słów wsparcia – fani WKS-u byli dwunastym zawodnikiem zespołu. Drużyna WKS-u wierzy, że tak będzie i tym razem, a sami zawodnicy podziękują fanom w najlepszy możliwy sposób – zwycięstwem.
 
W czwartek, 11 maja, o godz. 17:00 w kasach biletowych przy ul. Oporowskiej pojawią się Michał Szromnik, Martin Konczkowski i Patryk Janasik. Nasi piłkarze nie tylko sprzedadzą Wam wejściówki na mecz z Wisłą Płock, ale również chętnie przybiją piątkę i zapozują do wspólnego zdjęcia. To szansa, by pokazać wsparcie i zjednoczenie we wspólnym celu!
 
Zapraszamy wszystkich kibiców, akcja rozpocznie się o godz. 17 i potrwa niespełna godzinę. Przed Śląskiem najważniejsze jak na razie spotkanie tego sezonu, więc wsparcie kibiców jest wyjątkowo potrzebne.

Sprawdź już teraz typy na mecze Ekstraklasy!

5 / 5. Ocen: 31

Podobne artykuły

MagazynPilkarski.pl – Twoje źródło sportowych informacji