Magazyn piłkarski NewsyEkstraklasa Sponsor Lecha Poznań poprawi tatuaże kibiców zupełnie za darmo!

Sponsor Lecha Poznań poprawi tatuaże kibiców zupełnie za darmo!

Michał Reszczyński

Takiej akcji jeszcze nie było! Superbet – sponsor strategiczny Lecha Poznań, Klub oraz Stowarzyszenie Kibiców Kolejorz zupełnie za darmo „naprawią” – we współpracy ze Studiem OneLuck – tatuaże, których posiadacze marzą o zmianie. Akcja skierowana jest do sympatyków Kolejorza. – Niektóre wzory z czasem blakną dosłownie i w przenośni. Wspólnie damy im w prezencie świątecznym nowy blask – uśmiecha się CEO Superbet Polska, Łukasz Seweryniak.

Sponsor Lecha Poznań poprawi tatuaże kibiców zupełnie za darmo!

Sponsor Lecha wychodzi z interesującą inicjatywą

Czołowym ambasadorem projektu będzie bramkarz Lecha Filip Bednarek. Sam jest dumnym posiadaczem efektownych tatuaży i pasjonatem tej sztuki. Golkiper dołączy do jury, które wybierze pięć najciekawszych historii związanych z tatuażami, których posiadacze marzą o ich odpicowaniu. 

Kibic wybiera swój klub na całe życie, tutaj nie ma mowy o tym, żeby ta miłość wyblakła albo żeby potrzebował zmiany. Ale przecież z tatuażem wcale nie musi być tak samo! Dlatego wspólnie ze stowarzyszeniem Kibiców Kolejorz oraz z Superbetem przeprowadzimy specjalną akcję, a przemiany bohaterów będzie można śledzić w mediach społecznościowych. Zaskoczcie mnie i przekonajcie, że to właśnie Was powinniśmy wybrać – mówi Bednarek.

Oczywiście sama pasja do tatuaży i chęć zaangażowania się w projekt to za mało, dlatego całą akcję przeprowadzą profesjonaliści ze Studia OneLuck. Artysta Patryk Miklaszewski, który poprowadzi cały proces, będzie również członkiem kapituły wybierającej piątkę szczęśliwców. Czteroosobowe jury uzupełnią: prezes Stowarzyszenia Kibiców Kolejorz Marcin Kawka oraz Dawid Pachura, wieloletni pracownik Lecha Poznań, którego wiedza na temat tatuaży oraz jakość posiadanych dzieł mogą zaskoczyć niejednego profesjonalistę. 

Uważasz, że historia twojego kibicowskiego tatuażu jest ciekawa? Marzysz, żeby jednak ten projekt zmienić na bliższy sercu, zupełnie nowy? Wyślij do nas maila na adres [email protected], przedstaw ciekawą opowieść i koniecznie dołącz zdjęcie dziary, która wymaga naszej interwencji. Resztą my się zajmiemy – opowiada Marcin Kawka. Wiadomości muszą być przesłane do 20.12.2013, po tym terminie kapituła zbierze się, aby wybrać zwycięzców. Cały proces odnawiania tatuaży będzie można śledzić w mediach społecznościowych Superbet oraz Kibice Lecha Poznań.

Szczegóły akcji ODPICUJEMY TWOJĄ DZIARĘ znajdziesz tutaj >>>

Niesztampowe partnerstwo

Całą akcję koordynuje oraz sponsoruje Superbet, sponsor strategiczny Lecha Poznań i najbardziej dynamicznie rosnący bukmacher w Polsce. To z jego inicjatywy dziary kibiców Kolejorza nabiorą nowego blasku, a to tylko część niestandardowych działań aktywizujących tę jedną z największych umów sponsoringowych w historii polskich klubów piłkarskich. 

Od początku współpracy, zresztą świetnie się układającej, z Lechem, stawiamy na wychodzenie z utartych schematów. Dla nas rzucenie swojego logotypu na koszulkę i wyświetlenie go na bandach to zdecydowanie za mało. Przede wszystkim chcemy być blisko kibiców, budować z nimi wspólnotę i dawać im dodatkową wartość poza samym faktem, że wspieramy ich ukochany Klub w walce o najwyższe cele. Startujemy z nowym projektem, w ramach którego wspólnie z klubem i kibicami odnowimy na skórze fanów wymagające tego tatuaże, ale podskórnie wszyscy czujemy, że przed nami w najbliższych latach wiele wspólnych, niesamowitych akcji, o których będzie się mówiło. Nasze partnerstwo ma przede wszystkim dawać radość – zapowiada Łukasz Seweryniak.

Który najlepszy?BukmacherBonus
🔥 Najwyższe kursySuperbet3754 PLN
📱 Najlepsza aplikacjaeTOTO2222 PLN
❤️ Najlepsza oferta na startSTS1660 PLN
🎪 Najwięcej rynkówFortuna630 PLN
🤩 Najciekawsza promocjaFuksiarz500 PLN
Ranking najlepszych firm 2023

5 / 5. Ocen: 55

Podobne artykuły

MagazynPilkarski.pl – Twoje źródło sportowych informacji