Magazyn piłkarski NewsyEkstraklasa Spotkanie karnetowiczów z piłkarzami Śląska

Spotkanie karnetowiczów z piłkarzami Śląska

Maksymilian Nowak

W poniedziałkowy wieczór kibice Śląska Wrocław mieli okazję uczestniczyć w niezwykłym wydarzeniu, które odbyło się w niedawno otwartym Sports Barze na Tarczyński Arenie. Spotkanie z piłkarzami klubu stało się prawdziwym świętem dla posiadaczy karnetów, którzy zgłosili się wcześniej w specjalnym formularzu. Aleks Petkov, Cameron Borthwick-Jackson i Mateusz Żukowski byli gotowi odpowiedzieć na pytania, podzielić się spojrzeniem zza kulis, a także zacieśnić więzi z oddanymi fanami.

Spotkanie karnetowiczów z piłkarzami Śląska
Spotkanie karnetowiczów z piłkarzami Śląska (fot. Adriana Ficek/SlaskWroclaw.pl)

Pierwsze takie spotkanie dla kibiców

Pierwsza część wieczoru była poświęcona pytaniami przygotowanymi przez prowadzącego, spikera WKS-u, Andrzej Gliniaka. Kilkadziesiąt osób zgromadzonych w Sports Barze miało okazję poznać bardziej osobiste aspekty życia zawodników oraz ich perspektywy na futbol. Tematy były zróżnicowane – od mocnych stron zawodników przez atmosferę na stadionach, aż po osobiste preferencje. Były także ciekawostki, takie jak porównanie trenera Jacka Magiery do słynnych nazwisk światowej piłki.

Cameron Borthwick-Jackson podkreślił, że każdy trener wnosi coś nowego do jego gry, a atmosfera na stadionie WKS-u jest niesamowita. Aleks Petkov opowiedział o urokach Wrocławia i jak stopniowo odkrywa jego piękno. Mateusz Żukowski podkreślił, że osoba trenera Magiery odegrała kluczową rolę.

Nie zabrakło także głosu kibicom, którzy wyrazili swoje zadowolenie z takiej formy spotkania. Pan Mirek, stały posiadacz karnetu, podkreślił, że to cenna inicjatywa, która pokazuje, że kibice są doceniani. Natomiast pani Aleksandra doceniła nie tylko samą inicjatywę, ale także nowo otwarty Sports Bar oraz przyszłe otwarcie Muzeum Śląska Wrocław.

Andrzej Gliniak, prowadzący wydarzenie, podsumował spotkanie jako bardzo pozytywne. Wyraził radość z entuzjazmu kibiców oraz możliwości bliskiego kontaktu z piłkarzami. Podkreślił, że tego typu inicjatywy są istotne dla budowania więzi między drużyną a jej oddanymi fanami.

To niezwykłe spotkanie z pewnością zostanie zapamiętane przez kibiców WKS-u jako ważny moment w relacji z klubem oraz piłkarzami. Ich zrozumienie, otwartość i życzliwość na pewno wzmocniły więzi między drużyną a społecznością kibiców.

4.9 / 5. Ocen: 104

Podobne artykuły

MagazynPilkarski.pl – Twoje źródło sportowych informacji