Magazyn piłkarski NewsyEkstraklasa STS rozpoczyna współpracę z Koroną Kielce

STS rozpoczyna współpracę z Koroną Kielce

Maksymilian Nowak

STS, największy bukmacher w Polsce, podpisał umowę sponsorską z Koroną Kielce. Umowa będzie obowiązywać do końca sezonu 2023/2024 z możliwością przedłużenia na kolejne lata. Dzięki temu STS został oficjalnym sponsorem i bukmacherem klubu kieleckiego.

STS rozpoczyna współpracę z Koroną Kielce
STS rozpoczyna współpracę z Koroną Kielce

Bukmacher STS dołącza do partnerów Korony

Logo bukmachera STS będzie widoczne m.in. na bandach LED, ściankach sponsorskich oraz innych elementach ekspozycyjnych stadionu przy ul. Ściegiennego. Współpraca obejmie również działania cyfrowe, takie jak media społecznościowe, strona internetowa i newslettery. STS planuje także specjalne aktywacje skierowane do kibiców. Jest to kolejny kontrakt podpisany między STS a Koroną. Wcześniejsza współpraca między liderem rynku bukmacherskiego a kieleckim klubem miała miejsce w latach 2016-2020.

Cieszymy się, że klub, który jest tak ważną częścią regionu, ponownie dołącza do grona sponsorowanych przez STS podmiotów. Duża frekwencja na meczach Ekstraklasy, zaangażowanie fanów oraz doskonałe wyniki drużyny w rundzie wiosennej minionego sezonu pokazują potencjał, jaki jest w Kielcach. Będziemy podejmować wszelkie wysiłki, aby nasza współpraca przyniosła korzyści obu stronom kontraktu. Kibice również skorzystają z atrakcyjnych ofert i akcji, które dla nich przygotujemy” – powiedział Paweł Rabantek, Chief Marketing Officer w STS. „Kontrakt sponsorski z Koroną Kielce to dla nas kolejny etap skutecznie i szeroko realizowanej od lat strategii wspierania rodzimego sportu. Każda umowa sponsorska jest dla nas równie ważna i podchodzimy do niej z pełnym zaangażowaniem, aby osiągnąć wyznaczone cele” – dodał.

Nasz klub stale się rozwija. Cieszymy się, że ten rozwój dostrzegają również inni. Dziękujemy firmie STS za zaufanie oraz decyzję o dołączeniu do Żółto-Czerwonej rodziny. Mamy nadzieję na dobrą i owocną współpracę, która przyniesie korzyści obu stronom” – powiedział Łukasz Jabłoński, Prezes Zarządu Korona SA.

Z okazji rozpoczęcia sezonu Ekstraklasy oraz najważniejszych meczów w trakcie całego sezonu, Oficjalny Bukmacher kieleckiego klubu przygotował promocje z bonusami oraz podwyższone kursy na spotkania Korony.

STS aktywnie angażuje się we wspieranie polskiego sportu i jest największym prywatnym sponsorem na rodzimym rynku. Firma sponsoruje także m.in. reprezentację Polski w piłce nożnej, mistrza Polski – Raków Częstochowa, Jagiellonię Białystok, Zagłębie Lubin oraz Widzew Łódź.

4.9 / 5. Ocen: 94

Podobne artykuły

MagazynPilkarski.pl – Twoje źródło sportowych informacji