Magazyn piłkarski NewsyPiłka nożna Dawid Kownacki z pięknym golem [WIDEO]

Dawid Kownacki z pięknym golem [WIDEO]

Michał Reszczyński

Dawid Kownacki nie zwalnia tempa. Polski napastnik zdobył dziś bramkę w spotkaniu z HSV (2:2). Jest to już 12. trafienie w tym sezonie.

Dawid Kownacki z pięknym golem [WIDEO]

Dawid Kownacki z kolejną bramką!

Niestety Kownacki nie został powołany przez Fernando Santosa na zgrupowanie reprezentacji Polski. – Jestem w swojej najlepszej formie od dłuższego czasu, wykręcam dobre liczby, gram regularnie, gram wszystko praktycznie. (…) Trochę poczułem się, jakby mnie ktoś strzelił w twarz – mówił w rozmowie z Foot Truckiem.

Krótko po zakończeniu zgrupowania 26-latek udowodnił, że jest w świetnej dyspozycji. W meczu 26 kolejki 2. Bundesligi Polak zdobył piękną bramkę głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Warto zaznaczyć, że było to trafienie wyrównujące, gdyż Fortuna od 4. minuty przegrywała 0:1.

Krótko przed zakończeniem pierwszej części spotkania gospodarze wyszli na prowadzenie za sprawą Feliksa Klausa. Niestety ekipie Kownackiego nie udało się dowieźć trzech punktów, gdyż w 75. minucie gola samobójczego strzelił Christoph Klarer. Mecz zakończył się wynikiem 2:2.

Niestety dla Fortuny strata punktów nie jest dobrym rozstrzygnięciem. Do trzeciego miejsca umożliwiającego udział w barażach drużyna z Düsseldoru traci siedem pkt w tabeli.

Zobacz również:

5 / 5. Ocen: 44

Podobne artykuły

MagazynPilkarski.pl – Twoje źródło sportowych informacji