Magazyn piłkarski Newsy Fundacja STS przekazała już 615 085 zł dla potrzebujących!

Fundacja STS przekazała już 615 085 zł dla potrzebujących!

Michał Reszczyński

Przez ostatnie cztery miesiące, polscy kibice mieli okazję poznać akcję „Dorzuć misie”, której pomysłodawcą i organizatorem była Fundacja Sport Twoją Szansą (STS). Polegała ona na przyniesieniu przez kibiców maskotek, które po gwizdku kończącym pierwszą połowę lądowały na murawie stadionu. W trakcie pięciu odsłon akcji zebrano 123 017 pluszaków. Obecni na meczu kibice mistrza Polski, rzucili na boisko 1637 maskotek. 

Fundacja STS, związana z największym prywatnym sponsorem polskiego sportu, czyli firmą bukmacherską STS, stworzyła akcję „Dorzuć misie”. Jest to nieco zmodyfikowane popularne na całym świecie wydarzenie, znane jako Teddy Bear Toss. Różnica jest taka, że każda rzucona na murawę maskotka stanowi równowartość przekazanych przez Fundację STS 5 zł na wybrany przez klub cel. 

Obecny mistrz Polski, Raków Częstochowa, który również brał udział w akcji, zebrał w trakcie spotkania z ŁKS-em Łódź 1637 maskotek. Stanowiło to ⅓ frekwencji osób obecnych na stadionie. Równowartość pieniężna pluszaków, przełożyła się na kwotę 8 185 zł, które zostały przekazana na zakup nowego sprzętu sportowego dla wychowanków Fundacji Oczami Brata. 

UWAGA: W STS z kodem promocyjnym BETONLINE dodatkowe 100 PLN bez ryzyka + 1560 PLN w bonusach + 60 PLN za zadania na www.STS.pl.

STS od zawsze jest zaangażowanym sponsorem, który regularnie wykracza poza ramy kontraktów. Wielokrotnie udowodniliśmy, że w obszarze aktywacji skierowanych do kibiców wyznaczamy w Polsce trendy. Staramy się także, by nasze akcje o profilu charytatywnym nie tylko niosły pomoc ich beneficjentom, ale także, by były zauważalne i wyraziste – mówi Paweł Rabantek, Chief Marketing Officer STS. 

Pierwsza edycja akcji „Dorzuć misie” przeprowadzona w pięciu miastach Lubinie, Kielcach, Częstochowie, Białymstoku i Bielsku-Białej okazała się wielkim sukcesem. Niedoścignionym liderem została Jagiellonia Białystok wraz ze swoimi kibicami, którzy w trakcie meczu z Legią Warszawa rzucili na murawę 109 470 pluszaków. Wszyscy kibice, którzy otworzyli swoje serca i dorzucili misie w trakcie wydarzenia, oddali łącznie 123 017 maskotek. Stanowi to równowartość 615 085 zł, które Fundacja STS przekazała na pomoc potrzebującym.

Który najlepszy?BukmacherBonus
🔥 Najwyższe kursySuperbet3754 PLN
📱 Najlepsza aplikacjaeTOTO2222 PLN
❤️ Najlepsza oferta na startSTS1660 PLN
🎪 Najwięcej rynkówFortuna630 PLN
🤩 Najciekawsza promocjaFuksiarz500 PLN
Ranking najlepszych firm 2023

0 / 5. Ocen: 0

Podobne artykuły

MagazynPilkarski.pl – Twoje źródło sportowych informacji