Magazyn piłkarski Newsy Jan Bednarek jednak zagra z Czechami?

Jan Bednarek jednak zagra z Czechami?

Michał Reszczyński

Z powodu kontuzji Jan Bednarek przedwcześnie zakończył udział w spotkaniu pomiędzy Southampton a Tottenhamem. Początkowo wydawało się, że 26-letni obrońca na pewno nie pojawi się na najbliższym zgrupowaniu kadry. Według Tomasza Włodarczyka jest jednak szansa, że defensor będzie dostępny do dyspozycji Fernando Santosa.

Jan Bednarek jednak zagra z Czechami?
Jan Bednarek jednak zagra z Czechami?

Nowe informacje ws. Jana Bednarka

Jan Bednarek nie będzie wspominał miło sobotniego meczu z Tottenhamem. Reprezentant Polski został zmieniony przez Ainsley’a Maitland-Nilesa już w 34. minucie. Pochodzący ze Słupca defensor został wcześniej uderzony łokciem w okolice żeber przez Cristiana Romero.

Na razie nie wiadomo, jak poważny jest uraz Bednarka. Najgorszy scenariusz zakłada, że 26-latek opuści najbliższe zgrupowanie Biało-Czerwonych. Na szczęście Tomasz Włodarczyk z serwisu Meczyki poinformował, że klubowi lekarze po dokładnych oględzinach wykluczyli złamanie. Jeszcze dziś stoper przyleci do Poznania, gdzie przejdzie dodatkowe badania. Jeśli wyniki nie pokażą niczego niepokojącego, na przykład zbyt dużego obrzęku, to Bednarek będzie do dyspozycji portugalskiego selekcjonera.

Zobacz również:

0 / 5. Ocen: 0

Podobne artykuły

MagazynPilkarski.pl – Twoje źródło sportowych informacji