Magazyn piłkarski NewsyPremier League Kurs 300.0 na zwycięstwo City z Arsenalem. Jak zagrać?

Kurs 300.0 na zwycięstwo City z Arsenalem. Jak zagrać?

Maksymilian Nowak

Każdy typer może wykorzystać kurs 300.0 na zwycięstwo Manchesteru City z Arsenalem Londyn. Co trzeba zrobić, by wziąć udział w wyjątkowej ofercie specjalnej?

Kurs 300.0 na zwycięstwo City z Arsenalem. Jak zagrać?
Kurs 300.0 na zwycięstwo City z Arsenalem. Jak zagrać?

Bonus z kursem 300.0? Tylko w Etoto!

To promocja skierowana do osób, które nie mają jeszcze konta u legalnego bukmachera Etoto. Założyć można je za darmo, a teraz dodatkowo z kodem promocyjnym „BETONLINE” czeka premia w wysokości kursu 300.0. To wszystko dla każdego, kto zdecyduje się zapisać do gry!

W ramach oferty specjalnej można otrzymać ogromne pieniądze w przypadku, gdy faworyzowanemu Manchesterowi City uda się pokonać Arsenal w środowym hicie Premier League. Do zgarnięcia jest 300 PLN za jeden kupon postawiony za złotówkę, a do tego również 100 PLN dzięki pierwszej wpłacie. Razem zdobyć można na www.Etoto.pl aż 400 PLN ekstra!

Jak postawić na City z Arsenalem z bonusem 300 PLN?

Na czym polega ta promocja? Tylko cztery kroki dzielą graczy od skorzystania z niej:

  1. Założenie konta za darmo na www.Etoto.pl, wpisując kod promocyjny „BETONLINE
  2. Dokonanie depozytu min. 100 PLN i odebranie 200% premii od pierwszej wpłaty (maks. 100 PLN)
  3. Postawienie dokładnie 1 PLN na to, że Manchester City wygra z Arsenalem (zakład promocyjny dostępny w dziale MEGA KURS)
  4. Odebranie bonusu 300 PLN w przypadku rozliczenia kuponu jako zwycięski!
Bukmacher Etoto daje kurs 300.0 na City z Arsenalem
Bukmacher Etoto daje kurs 300.0 na City z Arsenalem

Jedna osoba maksymalnie może zagrać pojedynczy kupon. O bukmacherze Etoto opinie są bardzo pozytywne, więc tym martwić się nie trzeba – mówimy o zaufanej, a przy tym w stu procentach legalnej, marce bukmacherskiej.

Bonus dla nowych graczy dotyczy tylko i wyłącznie tych, którzy nie mieli konta przed dniem 24.04.2023 (poniedziałek). Mecz City z Arsenalem zaplanowany jest na tę środę na godzinę 21. Ten mecz na żywo pokazywać będzie w Polsce Viaplay, a także Canal+.

Z promocyjnego kursu skorzystać można również w aplikacji mobilnej marki Etoto. W tym celu należy utworzyć konto i poszukać zakładu w dziale „Oferta”, a następnie „Zakłady specjalne” i „Promocje”.

Uwaga! W tej ofercie specjalnej postawić można maksymalnie 1 PLN. Inne zakłady nie będą brane pod uwagę i uniemożliwią zdobycie bonusu 300 PLN w razie porażki.


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 51

Podobne artykuły

MagazynPilkarski.pl – Twoje źródło sportowych informacji