Magazyn piłkarski NewsyEkstraklasa Marek Papszun po meczu z Wisłą: Niestety ktoś z tej ligi będzie musiał spaść

Marek Papszun po meczu z Wisłą: Niestety ktoś z tej ligi będzie musiał spaść

Michał Reszczyński

W meczu 33. kolejki PKO Ekstraklasy Raków okazał się bezwzględny. Mimo zapewnionego mistrzostwa podopieczni Marka Papszuna pokonali Wisłę 2:1.

marek papszun
Marek Papszun po meczu z Wisłą: Niestety ktoś z tej ligi będzie musiał spaść fot. Wisła Płock S.A.

Marek Papszun skomentował pokonanie Wisły Płock

Porażka z Rakowem Częstochowa sprawiła, że Wisła znalazła się w bardzo trudnej sytuacji. Ekipa z Płocka znalazła się w strefie spadkowej i jest o krok od spadku do I ligi. Niewykluczone, że Nafciarze wkrótce pożegnają się z piłkarską elitą. Głos w tej sprawie zabrał Marek Papszun.

Taki mamy moment trudny. Mistrzostwo, gratulacje, a wiadomo, w jakiej sytuacji jest Wisła Płock. Cóż, ja jako trener nie jestem w stanie nic poradzić. Dalej mamy swoje cele. Chcemy wygrywać. Jesteśmy profesjonalną drużyną. Mimo zdobycia mistrzostwa chcemy pokazać, że byliśmy poza zasięgiem i skończyć ligę z jak największą przewagą. Wisła starała się też bronić, jednak przełamaliśmy ten mur i zdobyliśmy dwie bramki. Bardzo się cieszymy. Wiśle życzę, żeby się utrzymała. Niestety ktoś z tej ligi będzie musiał spaść – stwierdził po zakończonym spotkaniu Papszun.

Zakończone spotkanie ocenił także szkoleniowiec spadkowzica, Marek Saganowski.

Na pewno z tego wyniku nie jesteśmy zadowoleni. Strzeliliśmy bramkę w fajnym momencie. W pierwszej połowie dobrze wykonywaliśmy nałożony plan. Więcej trzeba pograć piłką. Brakowało grania w poprzek. Wymknął nam się ten mecz spod kontroli. Ciężko się bronić przez czterdzieści pięć minut. Na pewno nad tym musimy mocno pracować. Tak czy inaczej, zawodnicy dali z siebie maksa. Zdecydowanie więcej wygranych pojedynków, więcej walki. Musimy patrzeć na to, co się będzie działo w Krakowie. Trzy drużyny będą walczyć o utrzymanie. Trzy drużyny grają na wyjazdach – powiedział trener Wisły.

Który najlepszy?BukmacherBonus
🔥 Najwyższe kursySuperbet3754 PLN
📱 Najlepsza aplikacjaeTOTO2222 PLN
❤️ Najlepsza oferta na startSTS1660 PLN
🎪 Najwięcej rynkówFortuna630 PLN
🤩 Najciekawsza promocjaFuksiarz500 PLN
Ranking najlepszych firm 2023

4 / 5. Ocen: 22

Podobne artykuły

MagazynPilkarski.pl – Twoje źródło sportowych informacji