Magazyn piłkarski Newsy Nicolas Raskin na liście transferowej połowy Europy

Nicolas Raskin na liście transferowej połowy Europy

Jarosław Kowalski

Nicolas Raskin jest celem transferowym przez Rangers – ale o belgijskiego pomocnika zabiega cała europejska elita. 21-latkowi skończył się kontrakt w Standard Liege i został przeniesiony do drużyny „B”, a jego przyszłość pozostaje na razie w zawieszeniu.

Nicolas Raskin
Nicolas Raskin na liście transferowej połowy Europy (foto: Instagram)

Gdzie w nowym sezonie będzie grał Nicolas Raskin?

Szef Light Blues Michael Beale zaprzeczył, że podpisano umowę przedwstępną, na mocy której Raskin miałby przenieść się tego lata do Glasgow za darmo, przed sobotnim zwycięstwem 2-0 nad St Johnstone.

Ale nie tylko oni się o niego starają i według doniesień z zagranicy może pojawić się duża konkurencja o jego podpis. La Capitale twierdzi, że liderzy Serie A, Napoli, są jednymi z zainteresowanych jego usługami, a ponieważ są na skraju utraty środkowego obrońcy, widzą w Rangersach idealnego zastępcę, ponieważ w ich oczach ma on przed sobą wielką przyszłość.

Zainteresowany jest również inny uczestnik ostatniej 16-tki Ligi Mistrzów – Club Brugge. Zainteresowane są również francuska Marsylia i turecki Galatasaray. Gole Jamesa Taverniera i Glena Kamary przypieczętowały ważne zwycięstwo Beale’a. Nowy zawodnik Todd Cantwell rozpoczął mecz i zaimponował w swoim pierwszym występie od czasu przybycia z Norwich City.

5 / 5. Ocen: 6

Podobne artykuły

MagazynPilkarski.pl – Twoje źródło sportowych informacji