Magazyn piłkarski Newsy Raków Częstochowa z kolejnym wzmocnieniem

Raków Częstochowa z kolejnym wzmocnieniem

Michał Reszczyński

Młodzieżowy reprezentant Polski, Kacper Bieszczad został wypożyczony z opcją wykupu do Rakowa Częstochowa. Wcześniej zawodnik występował w barwach Zagłębia Lubin.

"Foto: Jakub Ziemianin / Raków Częstochowa".
Foto: Jakub Ziemianin / Raków Częstochowa

Kacper Bieszczad wypożyczony do Rakowa Częstochowa

Mistrzowie kraju nie próżnują na rynku transferowym. Krótko po zakończeniu ostatniej kolejki PKO Ekstraklasy natychmiast ruszyli na duże zakupu. Do tej pory Raków Częstochowa ściągnął siedmiu nowych zawodników, a to jeszcze nie koniec. Od jakiegoś czasu w mediach przewijała się plotka, że do zespołu dołączy nowy bramkarz.

W końcu szeregi Rakowa Częstochowa zasilił Kacper Bieszczad. Młodzieżowy reprezentant Polski na Limanowskiego przeniósł się w ramach rocznego wypożyczenia z Zagłębia Lubin.

Dołączenie do drużyny Mistrzów Polski jest dla mnie wielkim wyróżnieniem. Jest też oczywiście wyzwaniem, ale ja te wyzwania lubię i się ich nie boję. Wierzę, że tutaj podniosę swój poziom sportowy, rozwinę się jako bramkarz i pomogę drużynie w osiągnięciu założonych przez nas celów na boisku – mówi Kacper Bieszczad.

Widzimy w Kacprze potencjał do rozwoju i chcemy stworzyć mu odpowiednie warunki, by z czasem jeszcze podniósł swoje umiejętności. Mimo wciąż młodego wieku, ma spore doświadczenie z gry w Ekstraklasie i I lidze oraz ze zgrupowań reprezentacyjnych. Wierzymy, że jego obecność wzmocni rywalizację między słupkami Rakowa – powiedział Robert Graf, dyrektor sportowy.

Który najlepszy?BukmacherBonus
🔥 Najwyższe kursySuperbet3754 PLN
📱 Najlepsza aplikacjaeTOTO2222 PLN
❤️ Najlepsza oferta na startSTS1660 PLN
🎪 Najwięcej rynkówFortuna630 PLN
🤩 Najciekawsza promocjaFuksiarz500 PLN
Ranking najlepszych firm 2023

5 / 5. Ocen: 44

Podobne artykuły

MagazynPilkarski.pl – Twoje źródło sportowych informacji