Magazyn piłkarski Newsy Raków Częstochowa z nowym piłkarzem

Raków Częstochowa z nowym piłkarzem

Michał Reszczyński

Adnan Kovačević został nowym piłkarzem Rakowa Częstochowa. 29-letni obrońca związał się kontraktem obowiązującym do 30 czerwca 2025 roku z opcją przedłużenia o kolejny rok.

Raków częstochowa
Foto: Jakub Ziemianin / Raków Częstochowa

Raków Częstochowa z solidnym wzmocnieniem na nowy sezon

29-latek wcześniej występował w barwach Ferencvárosi TC. W węgierskiej ekipie grał przez trzy sezony. W tym czasie zanotował 68 meczów, w których udało mu się zdobyć dwie asysty. Bez wątpienia był to dla Bośniaka świetny okres w karierze, bowiem z drużyną zdobył trzy mistrzostwa i puchar. Dodatkowo Ferencvárosi TC rywalizowało na arenie między narodowej w Lidze Mistrzów i Lidze Europy.

Cieszę się, że znów jestem w Polsce. Jestem bardzo szczęśliwy i cieszę się na nowe wyzwania. Raków w każdym sezonie jest coraz lepszy. Za to duży szacunek, bo nie jest łatwo utrzymać taki poziom. Mam nadzieję, że swoim doświadczeniem pomogę drużynie i razem osiągniemy swoje cele – skomentował transfer do Rakowa Adnan Kovačević.

Który najlepszy?BukmacherBonus
🔥 Najwyższe kursySuperbet3754 PLN
📱 Najlepsza aplikacjaeTOTO2222 PLN
❤️ Najlepsza oferta na startSTS1660 PLN
🎪 Najwięcej rynkówFortuna630 PLN
🤩 Najciekawsza promocjaFuksiarz500 PLN
Ranking najlepszych firm 2023

Obserwowaliśmy Adnana od dłuższego czasu i cieszymy się, że ostatecznie trafił do Rakowa. Zna nasz kraj oraz Ekstraklasę, dzięki czemu jego aklimatyzacja w drużynie powinna przebiec sprawnie. Ma również duże doświadczenie w europejskich pucharach, co mamy nadzieję, pomoże w realizacji naszych celów – mówi Robert Graf, dyrektor sportowy.

5 / 5. Ocen: 51

Podobne artykuły

MagazynPilkarski.pl – Twoje źródło sportowych informacji