Magazyn piłkarski NewsyPiłka nożnaTransfery Sebastian Strózik w Płocku. Nafciarze przygotowali oryginalną prezentację!

Sebastian Strózik w Płocku. Nafciarze przygotowali oryginalną prezentację!

Maksymilian Nowak

Nowy napastnik dołącza do Wisły Płock! Sebastian Strózik podpisał kontrakt z klubem do 2025 roku z opcją przedłużenia o kolejny sezon.

Sebastian Strózik w Płocku. Nafciarze przygotowali oryginalną prezentację!
Sebastian Strózik w Płocku. Nafciarze przygotowali oryginalną prezentację!

Sebastian Strózik został Nafciarzem

Strózik, urodzony 15 maja 1999 roku w Opolu, rozpoczął swoją piłkarską przygodę w młodzieżowych zespołach TOR Dobrzeń Wielki oraz Pomologii Prószków. Jednak to latem 2016 roku przeniósł się do Cracovii, gdzie rozwijał swoje umiejętności w Centralnej Lidze Juniorów oraz drugim zespole. Był wierny drużynie aż do zakończenia minionego sezonu, z krótkim epizodem wypożyczenia do Resovii.

W tamtym okresie Strózik strzelił jedną bramkę w dwudziestu ośmiu spotkaniach. Swój debiut w Ekstraklasie zanotował 4 grudnia 2017 roku przeciwko Koronie Kielce, a ostatecznie rozegrał czterdzieści meczów i zdobył jednego gola na tym poziomie rozgrywkowym. Jednak ostatnio pokazał swoją skuteczność w drugim zespole Cracovii, występując w czwartej grupie trzeciej ligi, gdzie w trzydziestu jeden meczach zapisał na swoim koncie aż dziewiętnaście trafień.

Przybycie Sebastiana Strózika do Wisły Płock niewątpliwie wzmocni atak drużyny. Jego umiejętności strzeleckie, które zaprezentował w trzeciej lidze, są obiecującym prognostykiem na przyszłość. Kibice Wisły Płock z niecierpliwością oczekują, jak napastnik dostosuje się do wymagań klubu i pokaże swoje umiejętności na najwyższym poziomie rozgrywkowym. Podpisanie kontraktu na kilka lat daje również pewność, że Strózik będzie miał czas na rozwinięcie swojego talentu i wniesienie znaczącego wkładu w sukcesy drużyny.

Już teraz zobacz oryginalną prezentację tego piłkarza, jaką przygotowali pracownicy Wisły Płock dla kibiców:

5 / 5. Ocen: 91

Podobne artykuły

MagazynPilkarski.pl – Twoje źródło sportowych informacji