Magazyn piłkarski Newsy Kiko Ramirez wyznaje: „Dlatego wróciłem do Wisły Kraków”

Kiko Ramirez wyznaje: „Dlatego wróciłem do Wisły Kraków”

Michał Reszczyński

Odkąd Kiko Ramirez przejął funkcję dyrektora sportowego w Wiśle, to drużyna prezentuje się coraz lepiej. Krakowianie plasują się obecnie na trzecim miejscu tabeli i zdaje się, mają szansę na awans do PKO Ekstraklasy. W rozmowie z „Wprost” Ramirez zdradził, dlaczego postanowił wrócić pod Wawel.

Wisła Kraków Kiko Ramirez wyznaje: „Dlatego wróciłem do Wisły Kraków”
Kiko Ramirez wyznaje: „Dlatego wróciłem do Wisły Kraków”

Wisła Kraków. Kiko Ramirez zdradza szczegóły swojego powrotu

Wisła Kraków nie odpuszcza, ekipa z Małopolski jest na dobrej drodze, by wrócić do PKO Ekstraklasy. Duża w tym zasługa Kiko Ramireza, którego transfery wzmocniły zespół. W rozmowie z „Wprost” Hiszpan zdradził, dlaczego zdecydował się objąć stanowisko dyrektora sportowego „Białej Gwiazdy”.

Bo Wisła Kraków wiele dla mnie znaczy, a miała problemy. Tutaj zawsze czułem się szanowany i byłem zadowolony z mojej pracy. Czułem, że ten klub mnie wzywa i potrzebuje mojej pomocy. Uznałem, iż jestem w stanie to zrobić i przede wszystkim, że wiem, jak to zrobić – przyznał 52-latek.

Kiedy pracowałem tu jako trener, otrzymałem od kibiców dużo miłości i wsparcia ze strony ludzi związanych z Wisłą. Oni zawsze stali po mojej stronie. Teraz otrzymałem szansę, aby dokończyć robotę i jestem z tego powodu zadowolony – dodał.

Zobacz również:

4 / 5. Ocen: 6

Podobne artykuły

MagazynPilkarski.pl – Twoje źródło sportowych informacji