Magazyn piłkarski Newsy Wychowanek Chelsea Malo Gusto doznał kontuzji ścięgna

Wychowanek Chelsea Malo Gusto doznał kontuzji ścięgna

Jarosław Kowalski

Malo Gusto jeszcze nie kopnął piłki w Chelsea, ale już teraz widać, że jest właściwym zawodnikiem tego klubu. 19-latek doznał wczoraj wieczorem kontuzji ścięgna, grając w Olympique Lyonnais, udowadniając tym samym, że będzie pasował na Stamford Bridge.

Malo Gusto
Wychowanek Chelsea Malo Gusto doznał kontuzji ścięgna (Instagram)

Kiedy Malo Gusto wróci do gry?

Gusto rozpoczął mecz w rundzie 16 pomiędzy Lyonem a Lille w Pucharze Francji, ale musiał opuścić boisko już po 30 minutach, z „wielkim rozczarowaniem w oczach” i trzymając się za lewą strunę.

Pomimo tego dramatycznego tekstu z L’Equipe, trener Lyonu, Laurent Blanc, nie uważa, aby kontuzja była zbyt poważna – ale najwyraźniej nie jest to też nowa kontuzja, więc miejmy nadzieję, że tym razem uda się ją odpowiednio wyleczyć.

„To ból, który odczuwa od jakiegoś czasu. Nie jest to duży problem, ale przeszkadza mu fizycznie i psychicznie. Postaramy się go dobrze leczyć… Nie sądzę, żeby to trwało zbyt długo, ale trzeba to zrobić porządnie.”

W końcu Lyon pokonał Lille w rzutach karnych i awansował do ćwierćfinału. Teraz są niepokonani w ostatnich pięciu meczach we wszystkich rozgrywkach.

5 / 5. Ocen: 5

Podobne artykuły

MagazynPilkarski.pl – Twoje źródło sportowych informacji