Magazyn piłkarski Newsy Bank Spółdzielczy partnerem Wisły Płock

Bank Spółdzielczy partnerem Wisły Płock

Maksymilian Nowak

Bank Spółdzielczy w Starej Białej to nowy partner biznesowy piłkarskiej sekcji Wisły Płock. Umowa pomiędzy stronami obowiązywać będzie przynajmniej do 31 grudnia 2023.

Bank Spółdzielczy partnerem Wisły Płock (fot. Wisła Płock S.A.)
Bank Spółdzielczy partnerem Wisły Płock (fot. Wisła Płock S.A.)

Kolejny sponsor Wisły Płock

W DNA Banku Spółdzielczego w Starej Białej od zawsze wpisana jest lokalność. Dbamy o bezpośrednie, przyjacielskie i często pokoleniowe relacje. Wspieramy rozwój lokalnych środowisk i podejmowanych na ich rzecz inicjatyw: ekologicznych, kulturalnych czy sportowych. Współpraca z klubem Wisła Płock jest elementem budowanej konsekwentnie od lat polityki Banku – mówi Marcin Łukasik, Prezes Zarządu w Banku Spółdzielczym w Starej Białej.

– Jest nam niezmiernie miło, że Bank Spółdzielczy w Starej Białej może wspierać klub z tak długimi tradycjami. Duch sportowej rywalizacji jest mi niezwykle bliski, więc tym bardziej napawa mnie radością fakt, że Bank Spółdzielczy w Starej Białej od marca 2023 roku będzie współtworzyć kolejne rozdziały piłkarskiej legendy – mówi Adam Krajewski, Kierownik ds. Marketingu w Banku Spółdzielczym w Starej Białej.

Bank Spółdzielczy w Starej Białej jest zrzeszony w Spółdzielczej Grupie Bankowej (SGB). Jest jednym z najszybciej rozwijających się banków spółdzielczych w Polsce. Oferuje dostęp do ponad czterech tysięcy bankomatów w kraju, nowoczesnych portfeli cyfrowych oraz narzędzi finansowych.  Jaka jest różnica między Bankiem Spółdzielczy w Starej Białej a innymi bankami? Niby żadna, ale wierzy, że dobrze dbać o siebie nawzajem. Dlatego jest Bankiem z Sercem, który oddaje to, co zyskuje dzięki obecności swoich klientów oraz partnerów.

To właśnie dla nich zmienia się każdego dnia. Unowocześnia sposób obsługi, a jego oferta jest dostosowana do potrzeb rynku. Dzięki aplikacji mobilnej jego klienci mają szybki dostęp do swoich środków. W wygodny i bezpieczny sposób mogą również wykonywać płatności za pomocą smartwatchy i smartbandów. Dysponuje pełnym zestawem płatności mobilnych: BLIK, Google Pay, Apple Pay, Garmin Pay, Fitbit Pay i Visa Mobile.

– Sukcesywnie staramy się powiększać grono partnerów i sponsorów Wisły Płock. Cieszę się, że dziś jako klub możemy poinformować o podpisaniu umowy partnerskiej z Bankiem Spółdzielczym w Starej Białej, z którym współpracowaliśmy już w trudnych, covidowych czasach. Teraz po raz pierwszy związaliśmy się długoterminową umową do 31 grudnia 2023 roku z opcją kontynuacji współpracy – dodał Tomasz Marzec, prezes Wisły Płock.

4.8 / 5. Ocen: 31

Podobne artykuły

MagazynPilkarski.pl – Twoje źródło sportowych informacji