Magazyn piłkarski NewsyPiłka nożna Adam Krawczak nie jest już prezesem Rakowa Częstochowa

Adam Krawczak nie jest już prezesem Rakowa Częstochowa

Michał Reszczyński

Raków Częstochowa przechodzi prawdziwą rewolucję. Wraz z końcem lutego funkcję prezesa klubu przestanie pełnić Adam Krawczak.

Adam Krawczak nie jest już prezesem Rakowa Częstochowa
Adam Krawczak nie jest już prezesem Rakowa Częstochowa

Raków Częstochowa zmienia prezesa! Ważne zmiany w szeregach wicemistrza Polski

Mimo, że Raków Częstochowa plasuje się na szczycie tabeli PKO Ekstraklasy, to podopieczni Marka Papszuna nie najlepiej rozpoczęli ten rok. W ostatnich trzech spotkaniach wygrali tylko raz, natomiast przewaga nad zajmującą drugą pozycję Legią Warszawa stopniała do siedmiu punktów. Niestety Raków ma problemy nie tylko na boisku, ale także w strukturach klubu. Biuro prasowe częstochowskiej ekipy poinformowało, że z funkcją prezesa pożegna się Adam Krawczak.

Czas spędzony w Rakowie oceniam bardzo pozytywnie. Poznałem tu wielu wspaniałych ludzi. Chciałbym im podziękować za owocną współpracę. Piłka nożna od zawsze była moją pasją i dziś mogę śmiało powiedzieć, że to była wielka przygoda, której nigdy nie zapomnę. Życzę całej społeczności skupionej wokół klubu, by na koniec sezonu udało się zrealizować sportowe cele i spełnić marzenia o mistrzostwie – mówił po ogłoszeniu decyzji Adam Krawczak.

Dziękuję Adamowi za wspólną pracę wykonaną na rzecz klubu i życzę mu powodzenia w dalszej karierze. Co do konstrukcji zarządu, to wyprzedzając tę zmianę, na stanowisko wiceprezesa już wcześniej został powołany Dawid Krzętowski, który w zasadzie przejął już zadania dotyczące organizacji czy finansów. Decyzje odnośnie tego kto zastąpi Adama Krawczaka, na stanowisku prezesa, zapadną w najbliższych dniach. Przed nami decydujący czas w kontekście końcowych rozstrzygnięć. Wierzę, że ze wsparciem kibiców i całego środowiska zrealizujemy nasze aspiracje powiedział klubowym mediom Michał Świerczewski, właściciel Rakowa.

Przeczytaj również:

5 / 5. Ocen: 49

Podobne artykuły

MagazynPilkarski.pl – Twoje źródło sportowych informacji