Magazyn piłkarski NewsyEkstraklasa Wisła Płock zaprasza młodych kibiców

Wisła Płock zaprasza młodych kibiców

Maksymilian Nowak

Wisła Płock wznawia akcje „Po szkole na stadion” oraz „Z boiska na stadion”. Młodzi kibice będą mogli skorzystać z wyjątkowej oferty już przy okazji najbliższego domowego meczu Nafciarzy.

Wisła Płock zaprasza młodych kibiców
Wisła Płock zaprasza młodych kibiców (fot. Wisła Płock S.A.)

Po szkole na stadion

W związku ze zbliżającym się spotkaniem Wisły Płock z Jagiellonią Białystok pragniemy serdecznie zaprosić wszystkie dzieci uczęszczające do płockich szkół podstawowych, placówek na terenie powiatu płockiego, a także młodych adeptów piłki nożnej z klubów Płockiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej – w grupach zorganizowanych – na wspólne przeżywanie sportowych emocji na naszym stadionie przy ulicy Łukasiewicza 34. Jednocześnie przypominamy szkołom i klubom o sprawdzeniu skrzynek pocztowych, na które została wystosowana informacja o akcji.

Jedyne co trzeba zrobić, aby w piątek 21 kwietnia o godzinie 18:00 wziąć udział w pojedynku rozgrywanym w ramach 29. kolejki PKO BP Ekstraklasy, to wypełnić listę, na której wystarczy wpisać imiona, nazwiska i numery PESEL dzieci oraz opiekunów, których liczba nie powinna być większa niż jeden na 10 – 15 dzieci. Pamiętajcie, że opiekun musi mieć skończone 18 lat.

Poprawnie wypełniony dokument, najpóźniej do wtorku 18 kwietnia do godziny 23:59, należy: dostarczyć do działu marketingu Wisły Płock mieszczącego się w ORLEN Arenie przy Placu Celebry Papieskiej 1 w Płocku, ewentualnie przesłać faksem (nr 24/3676524) lub na adres e-mail: mateusz.lenkiewicz (małpa) wisla-plock.pl.

Często typujesz mecze piłkarskie? Możesz sprawdzić, jak odebrać freebet na Ligę Mistrzów w Superbet!

5 / 5. Ocen: 1

Podobne artykuły

MagazynPilkarski.pl – Twoje źródło sportowych informacji