Magazyn piłkarski NewsyPiłka nożna Szokujące słowa znanego piłkarza: „Jestem patriotą, stoję za Putinem”

Szokujące słowa znanego piłkarza: „Jestem patriotą, stoję za Putinem”

Michał Reszczyński

Artiom Dzyuba, kapitan piłkarskiej reprezentacji Rosji, publicznie poparł działania Władimira Putina. Prezydenta państwa, które wspiera terroryzm oraz ponad rok temu zaatakowało niepdległy kraj.

Putin
Szokujące słowa znanego piłkarza: „Jestem patriotą, stoję za Putinem”

Władimir Putin bohaterem? Rosyjska gwiazda otwarcie popiera zbrodnicze działania swojego kraju

Minął ponad rok od wejścia wojsk Federacji Rosyjskiej na teren Ukrainy. Nie wiadomo jak duże są straty wśród ludności cywilnej, szacuje się jednak, że zginęło co najmniej 9 tysięcy osób. Wszystkie cywilizowane kraje popierają ten akt barbarzyństwa i nawołują do zaprzestania działań wojennych.

Innego zdania jest Artiom Dziuba, który publicznie poparł dotychczasowe decyzje prezydenta Władimira Putina. W rozmowie z blogerem Nobelem Arustamjanem wyjawił, że jego państwo postępuje słusznie.

Wierzę i kocham swój kraj. Całkowicie popieram mojego prezydenta, jestem za Putinem. Oczywiście, nawet tego nie ukrywam. Jestem prawdziwym patriotą i stoję za moim krajem. Jestem pewny, że wszystko się później ułoży. Kiedyś historia oceni, kto ma rację, a kto nie, ale ja wierzę i będę wierzyć zawsze, że robi to co jest słuszne. (…) W Rosji mamy tylko mężczyznę i kobietę, jest ojciec i matka. Nie ma tego wszystkiego co na zachodzie, czyli aborcja i gender. Nie podobają mi się ostatnie światowe trendy – stwierdził napastnik.

Przeczytaj również:

0 / 5. Ocen: 0

Podobne artykuły

MagazynPilkarski.pl – Twoje źródło sportowych informacji